Na pódiu doprovodili zpěváka špičkoví muzikanti - kytarista Vít Heřman, baskytarista Milan Lamač, za bicí usedl Tomáš Marek a za klávesy Viktor Macák.

Tomáš Novák po koncertě přiznal, že vystoupení pro přerovské posluchače je vždy výjimečné. Přichystal pro své publikum také jedno překvapení.

„Cítím se tu mezi svými a jako doma, a tak se snažím vždy vymyslet něco nového. Proto jsem na pódium tentokrát pozval svého švagra Klementa Jochymka, který mě doprovodil na housle v písni Morava a společně jsme zahráli několik moravských lidovek,“ řekl Tomáš Novák s tím, že pokud jej organizátoři pozvou i příště, bude se snažit opět vymyslet něco netradičního.

I když fanoušci písniček Pavla Nováka nechtěli pustit hudebníky z pódia a nejznámější zpěvákova píseň Nádherná zazněla i jako přídavek, chce jít umělec podle svých slov vlastní hudební cestou.

„Baví mě dělat vlastní skladby a nikdy bych nechtěl nikoho kopírovat. V Přerově jsem ale s ohledem na početnou fanouškovskou základnu udělal výjimku a oproti minulému koncertu, který se konal v listopadu roku 2022, přidal ještě jednu tátovu píseň - Podivný spáč,“ uzavřel.