„Chtěli jsme přinést do předvánočního shonu trochu radosti a pohody. Účinkovat budou nejen děti z naší mateřské školy, které vystoupí v lidových krojích s pásmem říkadel a písní, ale také rodinné skupiny s doprovodem kytar, houslí, i fléten. Zapojí se ale i žáci z Dětského domova se školou ve Veselíčku, sólistka na saxofon Soňa Klimentová a také pěvecký sbor Petrášovci, který už má takřka profesionální úroveň," popsala ředitelka Mateřské školy ve Veselíčku Stanislava Čočková.

Na společném koncertě nebude chybět ani místní sbor babiček Radost a zástupci Klubu pro děti a rodiče.

„Těší nás i to, že si přijdou zazpívat také místní chataři, kteří se ve Veselíčku zdržují jen přes léto, ale přesto tuto akci podpoří," dodala. Výčet účinkujících podle ní není zdaleka úplný. „Počítáme i se zapojením občanů na místě samém," řekla.

Předvánoční setkání začne v 16 hodin odpoledne a přesně v 18 hodin se jeho účastníci připojí tak jako v ostatních městech ke společnému zpívání koled. Lidé se můžou těšit také na rozsvícení obecního vánočního stromku a malý ohňostroj o půl sedmé večer. Akci podpořil také Obecní úřad ve Veselíčku.