Čtvrtou adventní neděli – na Štědrý den se na náměstí uskuteční velký vánoční koncert. „Hrát bude od 10.30 hodin přerovská skupina Re-Vox. V programu zazní skladby jak Pavla Nováka, tak i dalších velkých Přerovanů Jaroslava Wykrenta a Josefa Kainara. V neděli už budou na náměstí otevřeny jen čtyři stánky s teplými nápoji a občerstvením,“ prozradil za organizátory Michal Folta.

Jediným dnem, kdy nebude na náměstí žádný program a nebudou v provozu žádné stánky, je 1. svátek Vánoční, tedy pondělí 25. prosince. „Od úterý 26. prosince, budou v provozu čtyři stánky s nápoji a na náměstí bude opět znít hudba. Svatoštěpánský program začne v 16 hodin stylově Českou mší vánoční od Jakuba Jana Ryby v kostele svatého Vavřince, kterou bude interpretovat sbor Vokál a dechové oddělení ZUŠ Přerov. Poté bude v 17.30 hodin už na náměstí následovat koncert Smokie Revival,“ doplnil Michal Folta. V posledních dnech roku se na náměstí představí například skupiny AC/DC Bonn Scott Memorial Band, Penzistor nebo Synkopa.

„V poslední den v roce se mohou lidé těšit na plaveckou show v řece Bečvě, Vánoční kino s legendárním Mrazíkem a večerní Silvestrovskou retro-party. V pondělí 1. ledna přivítá v 18 hodin Přerov nový rok ohňostrojem nad Bečvou,“ uzavřel Michal Folta.