Hned v úvodu koncertu musela kapela řešit technické problémy a kvůli doladění zvuku se vystoupení na chvíli přerušilo.

Zpěvák Petr Janda přiznal, že do Přerova jezdí rád a je pravidelným hostem tradiční Tenisové akademie Petra Huťky, která se koná vždy v červnu.

„V Městském domě se mi ale hraje špatně, protože jsou tu příliš vysoké stropy,“ svěřil se Janda.

Kulturní manažer Městského domu Jan Vrba byl s návštěvností spokojený.

„V sále bylo asi pět set lidí, ale připouštím, že by mi k absolutní spokojenosti stačilo, kdyby jich dorazilo o stovku více,“ poznamenal.

Podzimní kulturní sezona v Městském domě bude letos nabitá a návštěvníky čekají opravdové lahůdky.

„V nejbližší době se můžou těšit na divadelní společnost Josefa Dvořáka s představením Chudák Harpagon aneb chudák já, které se uskuteční 11. října. O týden později, tedy 17. října, pak obsadí podium irská taneční show v podání slovenské skupiny Merlin, jež v Přerově sklidila velký ohlas,“ přiblížil Vrba.

Od 19. do 22. října bude patřit velký sál Městského domu hvězdám Československého jazzového festivalu a v pondělí 24. října vystřídá jazzmany populární brněnská dechová hudba Moravěnka.

Vrcholem podzimní kulturní nabídky bude 15. listopadu turné Gipsy way orchestral k 755. výročí založení města. Známého českého houslistu Pavla Šporcla doprovodí cikánská cimbálová kapela Romano Stilo Ensemble a Malý symfonický orchestr Janáčkovy filharmonie, který tvoří šestatřicet hudebníků.

„Diváci se mají opravdu na co těšit,“ láká Vrba.