Jeden z nejlepších simulátorů, které v současné době existují, instalují i ve sportovním centru BSS Club Drahotuše. Jak uvedl jeho majitel Jiří Šebela, rádi by žhavou novinku představili během následujícího víkendu co možná nejširším vrstvám veřejnosti.

„Je dobré, když golfový simulátor využijí lidé, kteří už mají s golfem něco společného, těšíme se však i na začátečníky,“ podotkl Šebela s tím, že v BSS Clubu budou zákazníkům v určitých hodinách k dispozici také profesionální trenéři. Simulátor golfu bude v provozu v nově upravené místnosti v horním patře budovy. K dispozici bude celoročně, a to i přesto, že během léta dávají hráči golfu přednost raději pohybu na klasickém hřišti.

Kolik vás bude hra na simulátoru stát?

Sportovci budou mít v Drahotuších zároveň k dispozici základní škálu golfových holí. Zahrát si golf bez ohledu na roční období a počasí přijde podle předběžných odhadů na 450 korun za hodinu.

„Levnější časové pásmo je do třetí hodiny odpoledne. Své slevy mohou využít i studenti. Když se to pak rozpočítá mezi více lidí, kteří si přijdou zahrát, není to zas až tak velký peníz,“ dodal Jiří Šebela.

Sportovní centrum BSS Club funguje v Drahotuších vedle motorestu U Jakuba už patnáct let. Původně zde vznikl pouze kurt na squash, postupně se dále otevřel tenisový kurt, beachvolejbalové hřiště, venkovní bazének a sauna.