Hlavní program se bude odehrávat na Masarykově náměstí. Hodovou atmosféru však mohou lidé nasát také v Galerii městě Přerova, na Horním náměstí, v kostele sv. Vavřince a dokonce i v kině Hvězda.

Už v pátek 6. srpna v 17 hodin mohou přijít lidé na slavnostní vernisáž hodové výstavy s názvem Hanácky nebe do Galerie města Přerova. Kromě tradičních ukázek toho, jak a proč se na Hané hody slavily a slaví, na výstavě návštěvníci uvidí také přerovské slavnostní i pracovní kroje.

Náměstí TGM v pátek večer zaplní rockové pecky. Na podiu to postupně rozjede Re-Vox, Limetall a Pirillo.

Přerovské pivní slavnosti, 31. 7. 2021
Přerovské pivní slavnosti nadchly skvělou muzikou a atmosférou. Podívejte se

V sobotu bude na náměstí v centru města vyhrávat hudba už od 10 hodin. Na podiu se vystřídají kapely Šediváci, Kameron a Arrhythmia. V 19 hodin vystoupí ostravská skupina Buty. Tečku za sobotním programem udělá hudební seskupení Legendy se vrací.

V neděli dopoledne se v kostele sv. Vavřince uskuteční slavnostní hodová mše. O půl jedenácté pronese slavnostní hodové poselství děkan Josef Rosenberg a přerovský primátor Petr Měřinský.

Přerovské náměstí v neděli ožije historickým jarmarkem, k vidění budou také vystoupení několika šermířských skupin. Nedělní kulturní program zahájí na Masarykově náměstí už dopoledne cimbálová muzika Primáš. Od 13 hodin pak vystoupí Academic Jazz Band, po nich se představí písničkář Pokáč. Vrcholem bude vystoupení zpěvačky Anny K.