„Když jsme před dvěma lety uspořádali první ročník v klubu Teplo v Přerově, zájem lidí předčil naše očekávání. Loni jsme proto přehlídku vystavovatelů rozšířili. Součástí byla i divácky velmi úspěšná módní přehlídka,“ uvedla organizátorka akce Kateřina Talová.

Ta se rozhodla „expandovat“ se Svatbou nanečisto na Kojetínsko a oslovit i zájemce ze sousedního Kroměřížska. Budoucí nevěsty si budou moci prohlédnout a vyzkoušet svatební šaty, s účesem a líčením jim poradí kadeřnice a kosmetičky. Kromě toho zhlédnou ukázky svatebních tabulí a můžou ochutnat i cukrářské výrobky.

Svatba a vše, co k ní patří, láká nejen samotné nevěsty, které potřebují poradit s výběrem šatů či účesu, ale zajímá i nastávající tchýně, babičky a mladé muže.

„Jedním z bodů programu v Pivovarském hotelu bude tedy módní přehlídka, a to nejen stavebních, ale i společenských šatů pro dospělé, ale i děti. Její začátek je v 15 hodin,“ upřesnila.

Vstupenky budou slosovatelné a hlavní cenou je zapůjčení svatebních šatů a noc v apartmánu hotelu zdarma. „Součástí výhry je i sleva deset procent na svatební hostinu,“ řekla Talová. Svatba nanečisto se uskuteční v únoru také v přerovském klubu Teplo. (pu)