Změnily se kulisy, ale písničky zůstávají stejné. Místem konání se v posledních letech stalo parkoviště u kina Hvězda a začátek koncertu je v 10 hodin.

V letité tradici pokračuje po smrti svého otce dcera Pavla Nováka mladšího Eliška, která se na pódiu objeví společně s kapelou Black Rose. A na co se mohou posluchači těšit?

„Zazní nejen vánočně laděné písničky mého táty, ale i ty vzpomínkové na dědu. Lidé uslyší také duety a skladby, které dosud nikde nezazněly. Chystáme i jedno překvapení, které ale zatím nechci prozrazovat,“ řekla organizátorka koncertu Eliška Nováková.

Křest knihy Přerovnáno s humorně laděnými příběhy ze života přerovských strážníků se uskutečnil ve čtvrtek večer v restauraci Pivovar. Miroslav Komínek (vpravo). Akci pořádala Městská knihovna.
Přerovnáno. Kniha příběhů přerovských strážníků míří na knižní pulty

Ve scénáři ani letos nechybí vypouštění balónků do nebe těm, kteří nás opustili.

„Hlavním smyslem koncertu na Štědrý den ale je, aby se zde potkali přátelé a známí, kteří se dlouho neviděli, a popřáli si krásné svátky,“ řekla Eliška Nováková. Tradiční koncert potrvá dvě hodiny a zpestří malým i velkým Přerovanům dlouhé čekání na Ježíška. 

Vánoční poutákZdroj: Redakce