Pro vítěznou třídu uspořádáme maturitní večírek, na který budou všichni spolužáci vzpomínat ještě na srazu po třiceti letech.

Stačí, když popustíte uzdu fantazii a se spolužáky vyrobíte originální tablo, ve kterém kreativně využijete logo regionálního Deníku a Radia Haná a přihlásíte je do soutěže.

A jak na to?

Fotografii vašeho neobvyklého tabla s názvem vaší školy a třídy pošlete ve vysokém rozlišení do 6. května na e-mail tabla.stm@denik.cz.

Každý týden pak v tištěném regionálním Deníku uveřejníme sérii tabel, pro které budou moci týden hlasovat čtenáři a posluchači, a to dvěma způsoby: pomocí hlasovacího kuponu a prostřednictvím sms.

Deset nejlepších postoupí do užšího kola. Vítěze poté vybere odborná porota.

A co můžete vyhrát?

1. cena – maturitní večírek snů v režii Radia Haná
2. cena – lístky do kina pro celou třídu zdarma
3. cena – 100 láhvových piv

Bonusová cena pro toho, kdo pošle nejvíce smsek z jednoho mobilního čísla: pobyt v luxusním wellnes centru na jednu noc pro dvě osoby v Beskydech v Resortu Valachy v luxusním hotelu Horal
v ceně zhruba 3500 korun.

Loga regionálního Deníku a Radia Haná si můžete stáhnout zde

logo Deníku JPG

logo Deníku (PDF) 65kB

logo Rádia Haná

logo Rádia Haná (JPG) 227kB

Obě loga ve formátu ZIP (152kB)

Pravidla soutěže Deníku o nejoriginálnější tablo

1. Třída, která zasílá tablo, musí být z Olomouckého kraje.

2. Tablo musí obsahovat viditelná loga Radia Haná a regionálního Deníku (ke stažení výše).

3. Soutěžící musí poslat fotografii tabla v rozlišení alespoň 1 MG na e-mailtabla.stm@denik.cz. E-mail musí obsahovat název školy a maturující třídu. Do soutěže budou zařazeny jen ty fotografie, které dorazí od 22. března do 6. května 2013.

4. Hlasování je možné dvěma způsoby: 1.Pomocí SMS: pokud využijete tuto možnost, soutěžíte s námi o luxusní wellness pobyt v Beskydech pro dvě osoby. Podrobnosti o tomto způsobu hlasování se dozvíte ve vysílání Radia Haná a také na webu a facebooku Radia Haná.  2.Pomocí kuponu v regionálním Deníku. Kupon bude uvnitř novin v regionálních Denících Olomouckého kraje vždy v úterním tištěném vydání. Správně vyplněný jej musí hlasující odeslat na adresu Olomouckého deníku, Aksamitova 2, Olomouc, 77900. Obálku musí opatřit heslem Tablo. Kupony mohou hlasující také odevzdat přímo v recepci Olomouckého deníku. Jeden kupon znamená dva hlasovací body.

5.Hlasovat bude možné jen pro tabla, která vyjdou v tištěném vydání(umístěná pak budou na webu i facebooku Deníku a na webu i facebooku Radia Haná). Hlasování pomocí sms i pomocí kuponů bude časově omezené. Odstartuje vždy v úterý v 6 hodin ráno a skončí vždy v pondělí ve 20 hodin. Na smsky a kupony došlé mimo tuto dobu nebude brán zřetel.

6. Ze součtu obou hlasování vzejde deset nejlepších tabel, z nichž tři oceněné vybere odborná porota.

7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo neuveřejnit příspěvky v případě, že jejich počet překročí jím stanovenou kapacitu. Má také právo neuveřejnit příspěvky, které budou jakýmkoli způsobem porušovat zákony ČR nebo nebudou v dostatečně kvalitním rozlišení.

8. Podrobná pravidla soutěže najdete na webu regionálního Deníku a Radia Haná.