„Dopolední komponovaný pořad začne v pátek 24. června od 9 hodin buď v parku Michalov nebo na náměstí T. G. Masaryka. Místo konání musíme vždy aktuálně přizpůsobit počasí,“ uvedl Rudolf Neuls z Kulturních a informačních služeb města.

Děti se můžou těšit na zábavné dopoledne v režii zpěváka Pavla Nováka ml. a jeho skupiny Family. Program nabídne kromě hudby například populární facepainting zdravotně nezávadnými barvami na obličej, vystoupení klauna Hopsalína nebo balónkovou show Jiřího Hadaše.

Děti z mateřských škol a žáci prvního stupně základních škol, pro něž je představení určeno, se dočkají i kouzel v podání kouzelné víly Magic Sorrel a nebudou chybět ukázky disco dance show nebo hip hopu. Pro každé z dětí je přichystán i lístek do tomboly a všechna školská zařízení mohou soutěžit o fotoaparát či další ceny.

Akuna show

V pátek 24. června od 17 hodin obsadí podium na náměstí T. G. Masaryka účastníci tradiční Akuna show. Na koncertě se postupně vystřídají známí pražští umělci, kteří jsou v době od 19. do 24. června hosty tenisové akademie Petra Huťky.

Chybět nebudou hvězdy českého šoubyznysu jako Helena Vondráčková, Vašo Patejdl, Felix Slováček, Josef Náhlovský, Josef Mladý, Petr Rychlý, Petr Janda, Pavel Nový, Josef Laufer, Ivo Jahelka, Mirek Paleček, Karel Šíp nebo Zdeněk Merta.

Dechovka a "Křest ohněm"

V neděli 26. června od 10 hodin se pak lidé můžou těšit na vystoupení Dechového orchestru Haná ZUŠ B. Kozánka a orchestru Septima z Vilniusu. Od 15 hodin pokřtí své nové CD s názvem „Křest ohněm“ skupina Codex z Přerova. Následovat bude vystoupení pražské kapely České srdce, irské hudby Poitín Plzeň a mažoretkového souboru Berušky Atlas Přerov.

Přerovský deník|Propagujte i svojí stránku
close zoom_in