Volné lístky ale rychle mizí. Proto se co nejdříve zastavte v naší redakci (ulice Palackého 22) nebo v Městském informačním centru na náměstí T. G. Masaryka. Dostanete volnou poukázku na vstup pro dvě osoby.

Na co se můžete těšit? Své vystoupení má připravené přerovský silák Jiří Tkadlčík, chybět nebude laserová show, artistické duo Winicki nebo zpěvačka Johana Jeřábková. Celou akcí vás provede zkušený moderátor Radek Šilhan.

KDO DOSTANE ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ?

Laureáti kategorií Síň slávy, Osobnost roku a Ceny Okresního fotbalového svazu již jsou známi.

Do Síně slávy přerovského sportu letos vstoupí dva vážení pánové. Tím prvním je Zdeněk Joukl, úspěšný závodník a reprezentant v dálkovém i ploutvovém plavání a dlouholetý trenér mládeže v ploutvovém plavání. Vychoval několik dalších úspěšných reprezentantů. V roce 2016 oslavil 70. narozeniny.

Druhým mužem je Petr Vojáček. Vážený pedagog a bývalý ředitel ZŠ U Tenisu zastával funkci předsedy 1. FC Viktorie Přerov. Vloni však oznámil svou rezignaci na tento post.

Osobností roku bude v úterý večer vyhlášen pan Jaromír Zlámal starší. Bývalý hráč TJ Meopta Přerov v sedmdesátých a osmdesátých letech patřil mezi nejlepší stolní tenisty v Československu. V roce 1974 se stal dorosteneckým mistrem Evropy, v roce 1976 už startoval na evropském šampionátu mezi dospělými. Dvojnásobný mistr republiky s družstvem Havířova nechal v roce 2016 na své úspěchy zavzpomínat, když coby trenér dovedl starší žáky SK Přerov k historickému úspěchu pro přerovský i krajský stolní tenis. Jeho svěřenci vybojovali titul mistra republiky.

Cenu Okresního fotbalového svazu převezme pan Josef Zavadil. Ten celý svůj život zasvětil fotbalu a vždy, ať už jako hráč nebo funkcionář, dodržoval zásady fair-play a své svěřence vedl k radosti ze hry a sportovnímu duchu.