Pokud si na všechny otázky odpovíte ano, pak jste tady správně. Právě teď totiž startuje soutěž „Shoďte kila s Novým Přerovskem".

O co jde? Tři vybrané dámy se zúčastní tříměsíční kůry, která přinese zaručený efekt. K jeho úspěchu přispěje „hubnoucí" balíček v hodnotě pěti tisíc korun.

„Ten zahrnuje tříměsíční členství v dámském fitness Contours, individuální cvičební plán, konzultace s výživovým poradcem, stravovací plán a pravidelnou tělesnou analýzu svalové hmoty, tuků, vody a kostí," vyjmenovala Zuzana Fremlová, manažerka přerovského fitness Contours.

Týdeník Nové Přerovsko vždy po měsíci cvičení zveřejní na svých stránkách seriál o tom, jak se finalistkám daří shazovat přebytečná kila a jak kvetou do krásy.

Máte-li chuť se naší akce zúčastnit, pak neváhejte a pošlete motivační dopis, proč byste právě vy měla dostat šanci.

„Ženy by o sobě měly napsat krátký příběh. Měly by v něm shrnout i své předešlé pokusy, jak se snažily zhubnout a třeba popsat i zdravotní komplikace, které jim nadváha působí," vysvětlil podmínky šéfredaktor Nového Přerovska David Klein.

Podmínkou, která vyžaduje dávku odvahy, je přiložit k dopisu i foto ve spodním prádle či plavkách a souhlas s uveřejněním fotografií.

„Přihlášky mohou dámy posílat už nyní na e-mailovou adresu prerov@contours.cz. Společně s trenérkami uděláme užší výběr a finalistky vybereme ve spolupráci s redaktory Nového Přerovska," přiblížila Zuzana Fremlová s tím, že uzávěrka přihlášek je 26. ledna 2014.