Iva Janků

Věk: 23 let

Profese: živnostník, barmanka

Bydliště: Hranice

Narodila jsem se ve Šternberku, kde jsem žila do svých sedmnácti let. Bylo tam nádherně, krásné okolí, spousta známých, se kterými jsem chodila do kina a hospůdek.

V Lipníku nad Bečvou jsem poznala svého přítele. Máme spolu dvě děti, měli jsme se brát, ale nevyšlo to, takže jsem se octla v Hranicích.

V současné době věnuji hodně času svému zaměstnání v restauraci Bašta. Díky této práci jsem poznala spoustu zajímavých lidí, našla jsem si nové přátele, ale bohužel jsem poznala také spoustu lidí, co rádi znepříjemňují život ostatním. Ale to k práci barmanky patří.

Kdybych měla posoudit Hranice jako město, tak je sice pěkné, ale malé. Každý tu zná každého, a také tu každý každého pomlouvá. Což je strašné.

Když nejsem v práci, věnuji se svým dětem, které miluji. Ty mně daly podnět k tomu, abychom vybudovali v blízkosti hospody i dostatečné vyžití pro ty nejmenší. Přece jen, děti jsou neposedné a nevydrží sedět s rodiči u stolu, takže uvítají pískoviště a jiné hračky.

Když jsem ještě nebydlela v Hranicích, chodila jsem na squash. Teď se spíš podívám na film, nejraději na horor, nebo si poslechnu dobrou muziku. Nemám vyhraněný styl, snesu více méně všechno.

Teď si nepřeji nic jiného, než abychom byli, já i moje děti, šťastní.