Po dobu tří měsíců budou hubnout pod odborným dohledem a program v celkové hodnotě devatenácti tisíc korun získají vybraní přihlášení účastníci úplně zdarma. Stačí pouze souhlasit s podmínkami soutěže.

Čtenáři budou mít možnost sledovat celý proces na stránkách týdeníku Nové Přerovsko a na webových stránkách Přerovského deníku a Fitklubu. Pro nejúspěšnější z nich jsou připraveny atraktivní ceny. „Vybraní účastníci soutěže nejprve projdou vstupní diagnostikou, bude jim sestaven tréninkový plán přímo na tělo, který bude doplněn i správným jídelníčkem. Ten je sestavován tak, aby respektoval časové možnosti pro přípravu jídla a především tak, aby kalorická hodnota jídel během dne odpovídala individuální potřebě daného klienta,“ prozradila průběh soutěže osobní trenérka Fitklubu Jana Hrčková.

Atraktivní ceny v podobě celoročního bezplatného členství ve Fitklubu a poukaz na nákup zboží od společnosti Helia sport je připraven pro nejlepšího a nejvytrvalejšího účastníka. „Čtenáři budou mít po celou dobu soutěže možnost dát svůj hlas prostřednictvím kupónů v novinách nejsympatičtějšímu účastníkovi a čekají je i kvízové otázky. Odpovědní kupony budou slosovatelné a čtenář má také možnost získat atraktivní cenu v podobě celoročního předplatného týdeníku Nové Přerovsko a tříměsíční členství přerovském Fitklubu,“ dodává sportovní redaktor David Klein.

Soutěž bude probíhat v moderních prostorách wellnes a fitness centra v Přerově. „Ve Fit klubu se snažíme o to, aby u nás klienti kromě perfektního vybavení našli hlavně kvalitní služby, odbornou pomoc, a to vše v exkluzivním a čistém prostředí. Zaměřujeme se na detaily, aby i ti nejnáročnější klienti byli maximálně spokojení,“ uvedl Deníku jednatel společnosti Martin Rytíř.

Pokud jste ještě váhali, zda se přihlásit, využijte poslední možnost a odevzdejte svou přihlášku, včetně fotografie v plavkách, nejpozději do neděle 28. února, do redakce Přerovského deníku, nebo do fitness centra. Bližší informace najdete na: www.prerovskydenik.cz, nebo www.fitklub-prerov.cz.