Během narozeninové party si na své přijdou příznivci různých hudebních žánrů. Od 15 hodin vystoupí Gabriela V.G., kterou na stage vystřídají kapely Reflexy (pozn. red. Reflexy nahradily původně oznámenou kapelu Limetal) a Bastard.

Na podiu se předvede i místní legenda

„Lákadlem programu bude určitě první z letošních tří koncertů legendární přerovské kapely Pirillo. Zlatým hřebem večera je pak skupina Wohnout,“ přiblížila program Kateřina Vilímová, brand manažerka značky ZUBR.

Prim bude hrát Grand

Protože se jedná o narozeninovou oslavu, je v ceně vstupenky zahrnuta neomezená konzumace piva a nealkoholických nápojů z produkce pivovaru. Jako obvykle nebudou na čepu chybět nefiltrovaná 4x chmelená jedenáctka Zubr Grand přímo z ležáckého sklepa, oblíbená piva Zubr Gold a Zubr Gradus, ochucené i klasické nealkoholické pivo a limonády.

Zubrfest 2023, slavnostní narážení soudku.
Pivo loni teklo proudem, sezona je nejlepší za posledních patnáct let

„Každoroční oslava narozenin pivovaru je skvělou příležitostí potkat se s našimi fanoušky a štamgasty. Vždyť hlavně pro ně vaříme už 152 let pivo se zubrem ve znaku, o jehož dlouhodobé kvalitě svědčí opakovaná vítězství v prestižních českých i mezinárodních degustačních soutěžích. Věříme, že i letos si narozeninovou oslavu společně užijeme,“ řekla Kateřina Vilímová.

Společnost Pivovary CZ Group má ve svém portfoliu pivovary značek Holba, Litovel a Zubr. K výrobě piva se využívají kvalitní regionální suroviny a tradiční klasická technologie, kdy hlavní kvašení probíhá v otevřených kvasných kádích a pivo následně dlouho zraje v ležáckém sklepě. Roční výstav skupiny se dlouhodobě pohybuje kolem 800 tisíc hektolitrů, přičemž zhruba třetina produkce směřuje na zahraniční trhy. Piva se dlouhodobě umísťují na předních příčkách prestižních degustačních pivovarských soutěží, jako je České pivo organizované Českým svazem pivovarů a sladoven nebo Pivex.