„Brány přerovského výstaviště se otevřou po druhé hodině odpoledne a ve 14.15 hodin nastoupí na pódium první kapela, kterou je domácí Penzistor. Od 16 do 17 hodin se mohou posluchači těšit na Davida Kollera, od 17.30 do 18.30 hodin zahraje kapela Ready Kirken,“ shrnul hlavní organizátor akce Jaroslav Urbanec.

Fanoušci punkové kapely Visací zámek, která je na hudební scéně už od roku 1982, si užijí koncert od 19.15 do 20.15 hodin. Koncertní blok uzavře kapela Kameron, která vystoupí od 21 do 22 hodin.

„Konkrétní opatření pro návštěvníky se budou odvíjet od aktuální epidemiologické situace a bližší informace zveřejníme před konáním akce na Facebooku Přerovských pivních slavností,“ dodal.

Zrekonstruovaná budova bývalé "zdravky" v Přerově. Od září tam otevře nová Vyšší odborná škola zdravotnická. Objekt prošel náročnou rekonstrukcí, nyní probíhají práce uvnitř. 13. července 2021
Zdravotnická škola v Přerově už má nový kabát, zájem o studium je obrovský

Podle pořadatelů bude i letos pestrá nabídka piv a návštěvníci mohou ochutnat na šest desítek různých druhů.

„Aktuálně je potvrzena účast dvanácti minipivovarů a každý přijede s nějakým speciálem - zajímavostí na čepu bude určitě čtrnáctistupňové nebo patnáctistupňové pivo,“ doplnil za organizátory slavností Rudolf Pola.

Lidé se mohou těšit třeba na minipivovar Helf z Lipníku nad Bečvou nebo Nachmelenou opici z Krnova. Chybět ale nebudou ani zavedené značky Zubr, Litovel, Holba, Plzeň nebo Černá Hora. Program ani tentokrát nevynechá soutěže v pití piva a pojídání hot dogů.

„Poslední koncert končí s ohledem na opatření úderem desáté hodiny večer. Věříme ale, že se jubilejní desátý ročník v příštím roce už uskuteční bez větších omezení,“ doufá Jaroslav Urbanec. 

Vyhrajte vstupenky!
Fanoušci pěnivého moku a dobré muziky mohou opět soutěžit o vstupenky na Přerovské pivní slavnosti.
Soutěž najdete v týdeníku Nové Přerovsko, který vyjde v pátek 23. července.