Ta převzala štafetu pořádání tradičního karnevalu po svém otci a na pódiu ji doprovodil Tomáš Hambálek. Do karnevalového reje se zapojila celá rodina Nováků - sestru přijel podpořit i bratr Filip, který pozval do měšťáku fotbalové spoluhráče ze Sigmy Olomouc.

„Naposledy jsme dětský karneval pořádali společně s tátou ještě před covidem. Jsme opravdu rádi, že přišlo tolik dětí a odpoledne si užily. Připravili jsme pro ně soutěže, malování na obličej a dostaly spoustu odměn. Program byl nabitý a na závěr si mohly zatančit na balonkové a bublinkové diskotéce. Myslím, že se nikdo nenudil,“ pochvalovala si Eliška Nováková.

Eliška Nováková, dcera legendárního zpěváka Pavla Nováka mladšího.
Jsem ráda, že nejsem chlap a nesrovnávají mě s Pavlem Novákem, říká jeho dcera

Dvojice Ela a Tom, kterou tvoří Eliška Nováková a Tomáš Hambálek, má před sebou asi desítku karnevalů v různých městech na Moravě. „Tady v Přerově začínáme, takže karneval v měšťáku je premiéra. Moc mě naplňuje, když vidím, že děti znají dědovy a tátovy písničky a zpívají je spolu s námi,“ dodala.

S organizací karnevalu pomáhala Elišce i maminka Lenka a podpořit ji přijel i bratr Filip.

„Mám tu i spoluhráče ze Sigmy, kterým jsem řekl, ať vezmou své děti a přijedou do Přerova. Přijeli a jsem za to rád,“ řekl Filip Novák, který se už brzy dočká svého vlastního potomka.

Filip Novák
Milionová injekce. Jak Filip Novák pomohl Přerovu z dluhů

„Na karnevaly budeme určitě chodit také, máme to rádi a celá rodina jsme do toho zamotaní, takže už se těším,“ poznamenal s úsměvem Filip Novák.