„V předprodeji se prodalo o něco méně vstupenek než loni. Bylo znát, že počasí úplně nevybízí k tomu, aby si lidé lístek koupili,“ zhodnotila Kateřina Vilímová, brand manažerka značky ZUBR. Areál se ale postupně do večera zaplnil.

Na čepu byla nefiltrovaná 4x chmelená jedenáctka Zubr Grand přímo z ležáckého sklepa, ale i oblíbená piva Zubr Gold a Zubr Gradus, ochucené i klasické nealkoholické pivo a limonády.

Lákadlem byly letos kapely, které se na pódiu vystřídaly. Pořadatelé ale museli udělat jednu dramaturgickou změnu, protože skupina Limetall na poslední chvíli zrušila svou účast.

„Trochu to zamíchalo kartami, protože nám zavolali, že se kapela rozpadá. Limetall měl vystoupit v jiném složení, ale nakonec se omluvili ze zdravotních důvodů. Naštěstí se podařilo zajistit skupinu Reflexy, která se u fanoušků těší velké oblibě,“ řekla Kateřina Vilímová.

Návštěvníci si během odpoledne přišli na své – program zahájila zpěvačka Gabriela V. G., po ní následovaly skupiny Reflexy a Bastard. Po delší pauze si posluchači užili také koncert legendární přerovské kapely Pirillo, která zahrála největší pecky ze svého repertoáru. Našlapaný program uzavírala skupina Wohnout.