Stánky se čtyřmi desítkami druhů piva a různým občerstvením, pestrý hudební program začínající už v brzkých odpoledních hodinách a především obrovské množství spokojených návštěvníků. Tak to vypadalo v sobotu na přerovském náměstí, kde v tento den vrcholily Pivní slavnosti. Ty sice začaly už v pátek odpoledne, hlavní program ale připadl na sobotu.

„Z pohledu pořadatelů jsme s akcí velmi spokojeni. Ohlasy od lidí byly skvělé, většina návštěvníků byla nadšená a chtěla, aby se slavnosti opakovaly i příští rok," uvedl jeden z organizátorů Jaroslav Urbanec. Podle jeho slov přišlo na akci zhruba dva a půl tisíce lidí, přičemž největší ohlas mělo vystoupení zpěváka Tomáš Kluse, po kterém zpěváka obklopilo značné množství fanynek s žádostmi o podpis.

„Velmi se líbilo také vystoupení skupiny Team Revival," podotkl Jaroslav Urbanec. Pořadatelé už teď uvažují, že by slavnosti za rok zopakovali. „Uvidíme ale jaké budou podmínky a situace," sdělil Urbanec.

Spokojenost projevovali také návštěvníci akce.

„Líbí se mi, že, i když je tady spousta lidí, není tady až takový nátřesk, že by se nedalo hnout," pochvalovala si Radka Nevímová, která na slavnosti zavítala hlavně kvůli koncertu Tomáše Kluse.

„Byl báječný stejně jako ostatní kapely. Dokonce jsem si vystála frontu na autogram. Jen mě překvapilo, že na něj přišlo méně lidí, než třeba na koncerty Pavla Nováka," dodala Nevímová.