„Tato kabelka byla původně zakoupena k určitému outfitu, konkrétně k šatům, ale vzhledem k jejímu odvážnému vzhledu jsem neměla odvahu si ji nakonec vzít ani k šatům, ani k ničemu jinému. Proto novou, nepoužitou kabelku předávám dál, aby udělala radost ženě, která bude mít odvahu si ji vzít,“ vysvětluje Lenka Volfová.

I když má doma mnoho kabelek, za sběratelku těchto doplňků se nepovažuje.

„Nejsem vyloženě typ, který má ke každému páru bot také kabelku. V tomto ohledu jsem střídmější, ale během týdne kabelky prostřídám. K mému překvapení jsem doma našla devět kabelek, které také po Kabelkovém veletrhu budou dělat radost dalším ženám a pomohou dobré věci,“ říká s úsměvem.

Velikost kabelek se s různými obdobími mění.

„Momentálně se zaměřuji především na malé kabelky, ale dříve jsem preferovala ty velké,“ prozrazuje na závěr Lenka Volfová. 

Přispějte i vy
Charitativní akce Kabelkový veletrh, kterou pořádá Deník ve spolupráci se sdružením Dobré místo pro život, se koná ve středu 4. října v Olomouci, v Přerově a poprvé i v Šumperku.
Kabelky od stovek dárkyň a dárců se na veletrhu prodávají za symbolické ceny, výtěžek pravidelně pomáhá vážně nemocným dětem, seniorům či obyvatelům dětských domovů.
Váš příspěvek do Kabelkového veletrhu může přinést na jedno ze sběrných míst, jejichž seznam najdete ZDE.

Kabelkový veletrh 2016 ve foyer Moravského divadla v Olomouci
Kabelkový veletrh bude poprvé na třech místech!