Lidé se mohou těšit od 16. 30 do 17.30 hodin na čarodějnický rej s kouzelnicí Radanou, od 18 do 20 hodin proběhne volba Miss čarodějnice junior a od 20.30 do 21 hodin se koná tradiční upálení čarodějnice. Ve 22.30 hodin nebude chybět ani tradiční volba Miss šereda.

Jahodová pole v Bochoři dostala kvůli mrazivému počasí zabrat. Pěstitelé sčítají škody.
Jahodová pole v Bochoři potrápilo počasí. Největší mrazy za 12 let

„Součástí bohatého programu jsou i letos koncerty kapel - ve 21 hodin zahraje skupina Visací zámek a ve 23 hodin si posluchači užijí Morčata na útěku,“ řekla kastelánka tovačovského zámku Květa Zajícová. Ohňová show se uskuteční od 22 do 22.30 hodin a o půlnoci celý program uzavře ďábelský ohňostroj.

Přerované si užijí pálení čarodějnic jako obvykle na Laguně

„Čarodějnice tedy nemusejí létat na vzdálená místa. Vyzýváme proto všechny čarodějnice, od těch nejmladších až po ty nejdospělejší: Oprašte čarodějnické kostýmy, sundejte pavučiny z košťat a přileťte v úterý 30. 4. na Lagunu v Přerově k restauraci Bašta u Dokládalů,“ zve na akci Ladislav Župka z Turistického oddílu mládeže Lišáci.

Automobiloví a motocykloví veteráni se rozloučili s letošní sezonou. Start spanilé jízdy Přerovskem byl na náměstí v Lipníku. Neděle 2. září 2023
Veteráni se vydají na spanilou jízdu. Kudy pojedou? Uvidíte je i v Přerově

Již čtrnácté pálení čarodějnic začíná v 18 hodin. „Chopte se příležitosti vyřádit se v kruhu družek, zasoutěžit si o nej čarodějnici, supr létací stroj a zatrdlovat si na čarovné diskotéce. Připraveny jsou soutěže pro děti, bohaté občerstvení a možnost opékání na ohni. Po soumraku propukne velká ohňová show,“ řekl. Vstupné se neplatí.

Vatra se rozhoří také v Dřevohosticích, kde začne čarodějný rej v úterý 30. dubna od 15 hodin v zámecké zahradě.

Vybrali jsme pro vás:

Přerovští kriminalisté rozprášili organizovanou skupinu výrobců a distributorů pervitinu a marihuany. Tyto věci zajistili policisté při domovní prohlídce.
Gang na Přerovsku prodával ve velkém pervitin. Vydělal tři čtvrtě milionu
Práce na novém parkovišti u Přerovanky finišují.
Parkoviště u Přerovanky se v pondělí konečně otevře. Neplatiče zastaví závory
Z bývalé kancelářské budovy bývalého Emosu na Masarykově náměstí v Přerově zbyla po bouracích pracích jen kostra. Stavební práce probíhají ve všech patrech budovy.
Z kancelářské budovy bývalého Emosu zbyla jen kostra. Podívejte se dovnitř
Bývalá benzinová pumpa ve Velkomoravské ulici v Olomouci, kde se chystá otevření první kamenné pobočky Mama’s burger. Jde o nový projekt úspěšného ostravského podniku, na kterém spolupracuje šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.. Duben 2024
Podnikatel z Přerova mění ostudnou pumpu v burgrárnu. Pomáhá i Pohlreich