Srpnová noc

Kdy: sobota od 20 hodin
Kde: koupaliště, Citov
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Myslivecké sdružení Hrubý les Citov zve na tradiční Srpnovou noc. Hraje kapela Forum, Johny Key, Atom, Vate, Waizi, Raving Tesla.

Mothers Follow Chairs

Kdy: neděle od 15 hodin
Kde: park Michalov, Přerov
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Další ze série tradičních promenádních koncertů

Vernisáž: Salon výtvarníků

Kdy: pátek od 17 hodin
Kde: galerie M+M, Hranice
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Tradiční výstava obrazů a dalších děl různých výtvarníků z Hranic a okolí v galerii M+M v Hranicích. Výstava Salon výtvarníků představí letos v prostorách galerie práce jedenácti umělců. Návštěvníci budou moci obdivovat nejen obrazy, ale také dřevořezby, fotografie, malbu na textil, keramiku, šperky a powertex.

Myslivecký letní večer

Kdy: pátek od 17 hodin
Kde: hřiště Na Rybníčku, Olšovec
Za kolik: dobrovolné
Proč přijít: Myslivecký spolek Velička srdečně zve na Myslivecký letní večer s bohatým zvěřinovým i nezvěřinovým občerstvením. K tanci a poslechu zahraje skupina Multisins.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw

Kdy: pátek od 20.30 hodin
Kde: Letní kino, Hranice
Za kolik: 130 korun
Proč přijít: Když ti dva stanuli poprvé tváří v tvář ve filmu Rychle a zběsile 7, byla z toho nenávist na první pohled. Prodloužená ruka Spravedlnosti Luke Hobbs a zběhlý agent britské tajné služby Deckard Shaw byli proti své vůli nakonec donuceni spolupracovat

Sun in My Eyes vol. 3

Kdy: sobota 17 hodin
Kde: Zámecký klub, Hranice
Za kolik: 70 korun
Proč přijít: Tradiční letní párty je určena pro všechny milovníky taneční hudby. Zazní hudební žánry House, Disco, Funk a 80s Hits. Večerem bude provázet DJ Kuba a Kuba. Po celou dobu akce bude zajištěno občerstvení přímo v Zámeckém klubu a opět se můžete těšit na skvělé, osvěžující kokosy „Wild Coco“. Speciálním hostem večera bude Bobby from Africa, který všechny roztancuje v africkém rytmu. V průběhu večera vystoupí také breakdance skupina s jejich show. V případě příznivého počasí bude součástí akce také Zámecká zahrada.

Koncert nevidomé kapely Naslepo

Kdy: sobota od 19 hodin
Kde: restaurace Archa, Hranice
Za kolik: vstupné dobrovolné 
Proč přijít: Tradiční koncert nevidomých, kteří Vás zaujmou svým nasazením a chutí do života. Akce proběhne v sobotu 3. srpna od 19:00 hodin na dvorku pod terasou Archa restaurace (přístup průchodem z náměstí bude označen). Těšit se můžete na nový hudební žánr „happysmus“. Tento nezapomenutelný večer pro Vás připravila nezisková organizace Tom Help.

LH Western

Kdy: neděle od 18 hodin
Kde: Zámecká zahrada, Hranice
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Přijďte si poslechnout koncert lipensko-hranické kapely, která zahraje skladby z oblasti české country a folku.

Letní kino u Čápa

Kdy: sobota od 21.30 hodin
Kde: Kulturní dům Echo, Lipník nad Bečvou
Za kolik: zdarma
Proč přijít:Promítání kultovního českého filmu Noc na Karlštejně

Výstava kovářství a vojenských uniforem

Kdy: neděle od 14 hodin
Kde: Muzeum Prosenice
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Tato výstava se koná od 4.8 do 3.11. 2019. Muzeum je otevřeno každou neděli od 14 do 17 hodin.