Dalším bonbonkem je v úterý 24. července koncert amerického zpěváka a baskytaristy Fernanda Saunderse. Koncert začíná v 19 hodin a v případě vytrvalého deště se přesouvá do klubu Teplo.

„Přestože jsme měli kvůli dešti obavy z nízké návštěvnosti, nakonec se nenaplnily. Na hradby si našly cestu tři stovky posluchačů, kteří se výborně bavili. Temperamentní argentinskou zpěvačku doprovodili polští hudebníci,“ přiblížil ředitel festivalu Pavel Ondrůj.

Podle něj je o koncerty každý týden velký zájem a někdy na ně zavítá i pět set návštěvníků.

„Ty nezklameme ani příští týden, kdy se na pódiu objeví americký zpěvák a baskytarový virtuóz Fernando Saunders, dlouholetý baskytarista Lou Reeda a spoluhráč Jimmyho Page či Erica Claptona. Představí popový koktejl, namíchaný ze směsice jazz-rockové fusion a černého soulu,“ zve na akci Pavel Ondrůj.

Lidé mohou festival podpořit i dobrovolným dárcovstvím krve, a to vždy v úterý ráno.

„Motivací pro prvodárce je, že dostanou zdarma vstupenku na kterékoliv představení podzimní sezony v Městském domě podle vlastního výběru,“ uzavřel. 

Muzikanti z přerovských kapel se rozhodli vzdát hold tragicky zesnulému frontmanovi americké kapely Linkin Park Chesteru Benningtonovi. Na vzpomínkový koncert se do Přerova ve čtvrtek 3. srpna sjely stovky lidí
Přerov si připomene zesnulého zpěváka Linkin Park
Svatovavřinecké hody v Přerově
Hody v Přerově? Lákají i na Janka Ledeckého či historický jarmark