Brány Galerie Přerov se poprvé otevřou 25. srpna v 9 hodin ráno.

„První den je inspirován slavným karnevalem ve městě Rio De Janeiro, které se stalo dějištěm letošních olympijských her. S létem se tedy budeme loučit v brazilském rytmu," řekl manažer nového obchodního centra Jiří Ochman.

Návštěvníci se mohou těšit na karnevalový průvod nebo soutěž pro děti o nejlepší masku, ve které mohou vyhrát hodnotné ceny.

Během dne se na hlavním pódiu uskuteční řada exhibic – včetně vystoupení přerovského rodáka, strongmana Jiřího Tkadlčíka.

Lidé si užijí bubenickou show Groove Army a vystoupení brazilských tanečnic, které galerii ponoří do rytmu samby, salsy a tanga. Chybět nebude ani Barman Show.

„První den uzavře svým vystoupením kapela Laura a její tygři. Pro děti je připraveno malování na obličej, výroba karnevalových masek a předčítání s hercem a moderátorem Janem Čenským," doplnil Jiří Ochman.

Artisti, missky i formule

Následující den si lidé v Galerii Přerov užijí cirkusovou show, na níž se představí žongléři, artisti, dlouháni na chůdách a provazochodec. Chybět nebude ani bublinová show.

Vrcholem celého dne pak bude představení a autogramiáda kouzelníka a baviče Richarda Nedvěda, které se uskuteční v 16 hodin.

Děti se mohou těšit na skákací hrad nebo lekce provazochodectví, hula hop a další cirkusové aktivity.

Třetí den se v nové nákupní galerii zaměří na módu, krásu a zábavu. Děti si užijí kouzelnickou a balónkovou show s Tomášem Juříkem, dámy a pánové si zase vychutnají módní přehlídku s vítězkami MISS České republiky pro rok 2014 – Gabrielou Frankovou, Nikolou Buranskou a Terezou Skoumalovou.

Pro zájemkyně bude připraven také beauty time koutek. Děti se můžou těšit na atrakce jako simulátor formule 1 nebo skákací hrad.

„Nákupní galerie bude mít dva vstupy – jeden z Čechovy ulice a druhý ze Šířavy. Parkoviště na střeše nabízí kapacitu až tři sta parkovacích míst a pro veřejnost bude otevřeno denně od 6.45 do 24 hodin," upřesnil.

Během slavnostního otevření čekají na zákazníky slevy, ochutnávky a další doprovodné akce obchodních jednotek.¨

Program slavnostního otevření Galerie Přerov 

Karneval v Riu, čtvrtek 25. srpna

Programem provází Jan Čenský a Roman Pachta

9:00 Slavnostní otevření
10:30 Strongman Jiří Tkadlčík
11:10 Taneční skupina Duckbeat Přerov se zpěvákem Adamem Hobzou
13:00 Jan Čenský čte dětem + autogramiáda
13:30 Brazilské tanečnice + workshop samby
15:15 Bubenická show Groove Army
16:00 Karnevalový průvod
16:30 Soutěž o nejhezčí masku
17:00 Barman show
18:00 koncert kapely Laura a její tygři

Cirkus, pátek 26. srpna

10:30 Cirkusová show
11:00 Cirkusová kapela CirkophoniX
13:00 Bubble show, Bublinky všude, kam se podíváš
14:00 Žonglérské a artistické duo Intrikáři
15:00 Provazochodecká exhibice
16:00 Show a autogramiáda Richarda Nedvěda
17:00 Dlouháni na chůdách

Módní show, sobota 27. srpna

10:00 Balónková a kouzelnická show
14:00 Soutěž o ceny
15:00 – 18.00 Módní přehlídka s Czech Miss World 2014 Gabrielou Frankovou, Czech Miss Universe 2014 Terezou Skoumalovou a Czech Miss Earth 2014 Nikolou Buranskou
18:00 Youtuberka Style with me 
po celý den dětské atrakce, malování na obličej, simulátory F1, Beauty time s profesionálními vizážisty, zajímavé slevy a soutěže!