Tenisová akademie se uskuteční v týdnu od 18. do 24. června a její účastníci absolvují dvoufázový výcvik pod vedením špičkových trenérů.

„Je směsicí tvrdé práce a zábavy na dvorci. Nejde jen o tréninkovou náplň, ale i o řadu vyhecovaných čtyřher a singlových klání mimo tento proces," přiblížila manažerka TK Precolor Plus Přerov Daniela Machačová.

Dorazí i Laufer a Martinová

Po tenisových kurtech se letos budou prohánět populární osobnosti jako zpěvák Vašo Patejdl, saxofonista Felix Slováček a houslista Pavel Šporcl, chybět ale nebude ani lídr populárního Olympicu Petr Janda, zpěváci Josef Laufer a Věra Martinová. O zábavu se již tradičně postarají Ivo Jahelka, Mirek Paleček, Josef Alois Náhlovský a Petr Rychlý.

Kromě nich se v Přerově objeví také Josef Mladý, Zdeněk Merta a Pavel Nový. Nováčky v sestavě jsou letos rodačka z Přerova Leona Machálková a zpěvák David Deyl.

Vstup na koncert zdarma

Tréninkový týden skončí v sobotu 23. června tenisovým turnajem ve čtyřhrách Akuna Cup, který je rozdělen na mužskou a ženskou kategorii. Vyvrcholením pak bude koncert Tenisové akademie Petra Huťky „Akuna show", který se koná v pátek 22. června v 16 hodin na náměstí T. G. Masaryka v Přerově. Vstup na koncert je zdarma.