Předchozí
1 z 6
Další

Ondřej Bula, 22 let, student, Přerov

Ondřej Bula, student, 22 let, PřerovOndřej Bula, student, 22 let, PřerovZdroj: Veronika Vojáčková

Kolem stavby průpichu jsem chodil dva roky na nádraží a už mě to štvalo, jak je to tam pořád rozkopané. Myslím si, že by to snad mohlo zlepšit situaci, ale hlavně jsem rád, že už tam nebude staveniště.

Miloslav Zahradník, 67 let, důchodce, Přerov

Miloslav Zahradník, důchodce, 67 let, PřerovMiloslav Zahradník, důchodce, 67 let, PřerovZdroj: Veronika VojáčkováMyslím si, že ano. Řidiči nebudou muset objíždět celý Přerov a stát na semaforech u Kazeta a u nádraží. Vždycky tam bývají kolony, takže jak teď budou moci jet od mostu rovno, tak to bude lepší.

Romana Davidová, 56 let, administrativní pracovnice, Přerov

Romana Davidová, 56 let, administrativní pracovnice, PřerovRomana Davidová, 56 let, administrativní pracovnice, PřerovZdroj: Veronika VojáčkováLogiku to určitě má. Kamiony jezdívaly kolem Kazeta, a tam je to strašně úzké, takže jsem za průpich ráda. Jestli ale celkově zlepší dopravu, to si netroufnu říct.

Květoslava Halamová, 82 let, důchodkyně, Přerov

Květoslava Halamová, 82 let, důchodkyně PřerovKvětoslava Halamová, 82 let, důchodkyně PřerovZdroj: Veronika VojáčkováJá si osobně myslím, že to dopravu úplně nezlepší. Sice je dobře, že se aspoň část města trochu uvolní, ale stejně se ty auta pak potkají u bývalé Hypernovy, a tam se to zase bude ucpávat.

Michal Hemala, 30 let, pracovník v konstrukci, Přerov

Michal Hemala, 30 let, pracovník v konstrukci, PřerovMichal Hemala, 30 let, pracovník v konstrukci, PřerovZdroj: Veronika VojáčkováUrčitě to pomůže. Otevře se tím více cest, takže budou moci řidiči jezdit různými směry a nebudou se zasekávat na jedné silnici. Minimálně díky tomu se ta doprava uvolní stoprocentně.