„Na pódiu se jako každoročně vystřídají populární čeští a slovenští umělci. Přerovské publikum se může těšit na zpěvačky Helenu Vondráčkovou, Leonu Machálkovou, Věru Martinovou, Andreu Zimányiovou a Šárku Markovou, vystoupí také frontman skupiny Olympic Petr Janda, slovenský zpěvák Vašo Patejdl, saxofonista Felix Slováček, houslista Pavel Šporcl, herec Pavel Nový, Martin Hrdinka a Jary Tauber,“ shrnula Daniela Huťková, manažerka tenisového klubu TK Precheza Přerov.

Z pódia zazní i letos „Přerovská hymna“ v podání populární dvojice Ivo Jahelka a Mirek Paleček, jejíž text je vždy inspirován skutečnými událostmi z Přerova.

V Bochoři začal samosběr jahod.
Nejen jahody. Do Bochoře mohou lidé na hrášek i česnek. Oblíbený samosběr začal

V rámci tenisového týdne se na kurtech objeví jak osobnosti z umělecké branže, tak i bývalí špičkoví sportovci - například hokejista Pavel Richter. „Máme také dva nové členy akademie - Petra Vondráčka a Šárku Vaňkovou. Ti ale přijedou až v úterý, takže na koncertě nevystoupí,“ doplnila Daniela Huťková.

Zdroj: DENÍK/Petra Polákoví-Uvírová

Koncertem Akuna show začne týdenní tenisové soustředění známých osobností. Dvoufázové tréninky budou probíhat v tenisovém areálu TK Precheza Přerov, a to od pondělí 19. do čtvrtka 22. června.

ZubrFest 2023
VIDEO: Zubrfest v Přerově opět přilákal davy, pivo teklo proudem. Podívejte se

Dopolední tréninky jsou od 9 do 12 hodin, odpolední pak od 13 hodin do 14.30. V pátek 23. června se uskuteční společný turnaj Akuna cup. „V sobotu budou ještě všichni účastníci trénovat a na neděli je naplánovaný odjezd,“ uzavřela Huťková.