Koncert odstartuje v neděli 23. června od 17 hodin na Masarykově náměstí v Přerově.

Pódium obsadí už od 15.30 hodin hudební skupina Alband – akustický projekt Jaroslava Alberta Kronka. Od 17 hodin se pak mohou lidé těšit na humorné scénky a historky ze života umělců, kteří se každoročně vracejí na přerovské kurty, aby zde vylepšili svou fyzickou kondici.

„Program na kurtech startuje od pondělí 24. do pátku 28. června, kdy probíhají pravidelné tréninky na našich dvorcích. Ráno se hraje pod dohledem trenérů a odpoledne čeká účastníky další hodina. Poté jsou na programu domlouvané čtyřhry, masáže a sauna. Na závěr se v sobotu 29. června odehrají dva turnaje a večer slavnostní vyhlášení turnaje Akuna Cup na hotelu Fit,“ vysvětlila manažerka TK Precheza Přerov Daniela Huťková.

Na oblíbený program na náměstí zavítají každoročně tisíce Přerovanů.

Mezi účinkujícími nebudou v letošním roce chybět Helena Vondráčková, Leona Machálková, Petr Janda, Jakub Smolík, Vašo Patejdl, Andrea Zimániyová, Josef Laufer či Josef Alois Náhlovský.

Chybět nebude oblíbená dvojice Mirek Paleček a Ivo Jahelka, kteří chystají další sloky takzvané Přerovské hymny, ta je vtipně inspirována událostmi ve městě. Veřejnost se může těšit také na Věru Martinovou, Miloše Knorra, Petra Rychlého a další.