Tenisové soustředění populárních osobností pod vedením trenérů obsadí areál klubu TK Precheza v týdnu od 20. do 27. června.

„I když nebude možné se s umělci potkat na náměstí, mohou se lidé přijít podívat alespoň na to, jak na kurtech prohánějí míček,“ řekla Daniela Huťková, manažerka pořadatelského klubu TK Precheza.

Týdenní soustředění má pevně daný program. Na dvorcích u lávky U Tenisu budou probíhat od pondělí 21. do pátku 25. června pravidelné dvoufázové tréninky.

„V týdnu je vstup na dvorce zcela volný. Na závěr je pak naplánovaný již tradiční turnaj Akuna cup,“ upřesnila.

Do Přerova přijedou již tradičně zpěvačky Helena Vondráčková, Leona Machálková a Věra Martinová, kytarista a zpěvák skupiny Olympic Petr Janda, saxofonista Felix Slováček nebo houslista Pavel Šporcl.

Tenisový týden si nenechají ujít ani Miroslav Paleček a Ivo Jahelka, kteří v minulých letech pravidelně skládali nové sloky takzvané „Přerovské hymny“, inspirované aktuálním děním a zprávami v tisku.

Na kurtech se budou prohánět také Vašo Patejdl, Miloš Knor, Josef Alois Náhlovský, Zdeněk Merta, Martin Kasík a řada dalších osobností.