ROZCVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

Kouzlo adventní neděle umocnilo v podvečer také slavnostní rozsvícení vánočního stromku na náměstí, které potěšilo hlavně nejmenší návštěvníky. V popředí přerovský primátor Jiří Lajtoch, v pozadí vystupující děti.

ADVENTNÍ KONCERT

Zpěv a hudba se nesly v pátek večer evangelickým kostelem na Šromotově náměstí v Hranicích, kde se konal adventní koncert. Mezi přítomné zavítal také hranický starosta Miroslav Wildner (ODS) – na snímku ve druhé řadě zprava.

VYRÁBĚLI VÁNOČNÍ DEKORACE

Děti i dospělí vyráběli v sobotu v hranickém kroužku netradičních technik adventní věnce, svícny a další vánoční dekorace, kterými pak vyzdobí své příbytky.

PRIMÁTOR NALÉVAL POLÉVKU

Stovky lidí zavítaly včera vpodvečer na náměstí T. G. Masaryka v Přerově, aby byli přítomni slavnostnímu rozsvěcení vánočního stromku a vychutnali si tak sváteční atmosféru adventní neděle. Stromek rozsvítil za asistence dětí přerovský primátor Jiří Lajtoch (ČSSD), který se po skončení slavnostní chvíle převlékl do kuchařského a rozléval polévku kolemjdoucím

ZAČAL ADVENT

Symbolickým rozsvěcením svíce na adventním věnci přivítali včera adventní čas návštěvníci křesťanského kulturního a vzdělávacího centra Sonus v Palackého ulici v Přerově. Svíci na adventním věnci rozsvítil ředitel křesťanské televize Leoš Ryška.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z PŘEROVSKA

Moje PřerovskoSportKulturaPodnikáníČerná kronika