Muž, který je podezřelý z ublížení na zdraví a výtržnictví, skončil v péči psychiatrů a byl hospitalizován v kroměřížské nemocnici.

„K prvnímu a druhému napadení došlo krátce po sobě v dopoledních hodinách. Muž na obě ženy zaútočil stejným způsobem. Když kolem něj procházely, bezdůvodně a bez jediného slova je udeřil pěstí do obličeje,“ popsala přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Jedna z napadených skončila se zraněním v nemocnici, kde musela být po útoku ošetřena. Odpoledne pachatel stejným způsobem udeřil i další ženu. Tentokrát ji ale zasáhl bez varování do oblasti hrudníku s takovou razancí, že upadla na zem. „I tato žena skončila v péči lékařů,“ řekla mluvčí.

Na základě popisu a místní znalosti policisté už následujícího dne agresora zadrželi. Za ublížení na zdraví a výtržnictví mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

„Podezřelý byl po provedených úkonech na policii převezen k lékaři na vyšetření, a ten rozhodl o jeho hospitalizaci v kroměřížské nemocnici,“ uzavřela mluvčí.

Tragická nehoda na D1 u Hranic. 26. září 2017
Mladá žena zemřela po srážce na D1 u Hranic
Na situaci v sociálně vyloučených lokalitách v Přerově dnes dohlíží osm asistentů prevence kriminality
Nadávky, krádeže, potyčky. V Přerově už se bojí i Romové