Těla obětí se do dnešního dne nenašla.

Krajský soud v Olomouci Pavla N. několikrát zprostil viny, protože se nepodařilo prokázat, že by byl pachatelem tohoto závažného trestného činu.

Z vraždy manželů byla tehdy kromě Pavla N. obžalována také jeho matka Hana, která ale v průběhu procesu zemřela.

Policie bližší informace o tom, proč byl Pavel N. zadržen, neupřesnila s tím, že se případem zabývá čerstvě Krajské státní zastupitelství v Olomouci.

Podle žalobce Karla Studeného je šetření případu na samém počátku. Nijak ale nesouvisí s případem dvojnásobné vraždy.

Pavel Nárožný u krajského soudu v Olomouci

Pavel Nárožný u krajského soudu v Olomouci. Autor: ČTK/Luděk Peřina

Šest aut od rána do večera

Sousedé z ulice U Žebračky, které jsme na místě oslovili, popsali, že bylo v úterý kolem domu, ve kterém Pavel N. žije, hodně rušno.

Dům v ulici U Žebračky, ve kterém bydlí Pavel Nárožný, v úterý prohledávali policisté.„Kriminálka tam byla celý den, od dopoledne až do večera. Na místě bylo tak šest aut a bylo vidět, že něco v domě prohledávají. Když policisté odjeli, tak už se tam nesvítilo," popsala jedna ze sousedek, která si ale nepřála uvést jméno.

Lidé v ulici se podle ní Pavlu N. spíše vyhýbají. Někteří tvrdí, že se chová slušně a zdraví je, jiní mají naopak smíšené pocity.

Jak uvedli, bydlel Pavel N. v domě po zavražděném páru společně se starším mužem a před časem s ním tady žila i žena ve věku kolem čtyřiceti let.

„Prý se seznámili na inzerát. Pomáhala mu i s úklidem na zahradě," uzavřeli sousedé.