Žaneta

Prvním je patnáctiletá Žaneta Kafkovská, kterou pohřešuje Dětský domov Hranice.

Pohřešovaná Žaneta Kafkovská

„Narodila se 3. března 1997 a vypadá na 17 až 18 let. Má šedomodré oči a řídké, světle hnědé a dlouhé rovné vlasy," uvedla přerovská policejní mluvčí Irena Urbánková.

Kristýna

Další pohřešovaná se jmenuje Kristýna Mašinová. Dívka, po které pátrají přerovští kriminalisté, se narodila 24. června 1994, ale vypadá na šestnáct. Předpokládá se, že se pohybuje v Přerově.

„Má hubenou 168 centimetrů vysokou postavu, hnědé oči s výrazným tmavým obočím a krátké rovné tmavě hnědé vlasy pod uši," popsala dívku policejní mluvčí.

Pohřešovaná Kristýna Mašinová

V současné době prý nosí sestřih mikádo. „Na čele má jizvu a na levé ruce nad loktem znaménko hnědé barvy. Její chůze je mírně nachýlená dopředu" dodala.

Naposledy byla oblečená do modrých riflí a bílé bundy s růžovými pásky na rukávě, která je dlouhá po pás. Na krku nosí placatý stříbrný řetízek.

„Na sobě by měla mít kozačky šedé barvy do půli lýtek, které mají nahoře výraznou bílou kožešinu. U sebe má také čokoládově-hnědou kabelku přes rameno. Dále také rozkládací obdélníkovou peněženku červené barvy," upřesnila policejní mluvčí.

Robert

Poslední osobou, kterou hledá přerovský okresní soud je Robert Žákovský, který se narodil 20. ledna 1976 a má trvalé bydliště v okrese Přerov.

Hledaný Robert Žákovský

„Má modré oči a hnědé vlasy, které jsou krátké, vlnité a uprostřed česané na pěšinku," uvedla Irena Urbánková s tím, že v pátrání je od 26. listopadu.

Policie ČR žádá veřejnost o pomoc při pátrání. Jakékoliv informace k pohybu, pobytu či výskytu hledaných a pohřešovaných osob mohou občané sdělit v pracovní dobu od 7 do 15 hodin na telefonní linku 974 778 336 nebo 974 778 337, případně kdykoliv na bezplatnou linku 158.