Prvním hledaným je patnáctiletý Marek Koutný, který má trvalý pobyt v okrese Přerov. Podle policejní mluvčí Miluše Zajícové se ocitl od května v hledáčku služby kriminální policie a vyšetřování.

Hoch vypadá na svůj věk, je hubené, 170 centimetrů vysoké postavy. Má černé, středně dlouhé, rovné vlasy a hnědé oči. Zvláštním znamením jsou okousané nehty, na pravé ruce má vytetovaný křížek o velikosti jednoho centimetru a na levé pak nečitelný nápis.

Marek Koutný, po kterém pátrají přerovští policisté

Marek Koutný

Druhou osobou v pátrání je šestatřicetiletý Tomáš Šiška, který má trvalé bydliště v Přerově. Vypadá na 35 až 38 let, je silné postavy a má krátké, rovné a hnědé vlasy. Stejné barvy jsou i jeho oči. Od února letošního roku ho hledá Okresní soud v Přerově.

Tomáš Šiška, po kterém pátrají přerovští policisté

Tomáš Šiška

Posledním hledaným je třiadvacetiletý Jan Vaculík. Podle policistů vypadá na pětadvacet let, má světle hnědé, rovné a krátké vlasy. Barva očí je šedá. Od dubna po něm pátrá Okresní soud v Přerově.

Jan Vaculík, po kterém pátrají přerovští policisté

Jan Vaculík

Lidé, kteří by mohli poskytnout jakékoliv bližší informace o pohybu těchto osob, ať tak učiní v době od 7 do 15 hodin na telefonním čísle policie 974 778 336 – 337, případně kdykoliv na bezplatné lince 158. (pu)