Policisté z Přerova žádají občany, aby v případě zjištění místa pobytu uvedených osob neprodleně kontaktovali kterékoliv oddělení Policie ČR prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.

HLAVAČKA ALOIS

Alois HlavačkaAlois HlavačkaZdroj: Deník/- Policie ČR

se narodil 2. září 1983 a trvalé bydliště má nahlášeno v okrese Přerov. Na hledaného vyhlásila přerovská policie celostátní pátrání dne 5. září 2023. Jeho zdánlivé stáří je 40 až 41 let. Měří přibližně 189 centimetrů. Má hnědé až ryšavé vlasy a šedé oči. Vousy ryšavé barvy nosí jako strniště.

Ilustrační foto
Policie pátrá po dvou ženách a dvou mužích z Prostějovska. Neviděli jste je

KUBEŠ JIŘÍ

Jiří KubešJiří KubešZdroj: Deník/- Policie ČR

se narodil 17. prosince 1990 a trvalé bydliště má nahlášeno v okrese Přerov. Na hledaného vyhlásila přerovská policie celostátní pátrání dne 18. září 2023. Jeho zdánlivé stáří je 32 až 33 let, je střední postavy. Má hnědé, rovné vlasy a modré oči. Nosí vousy – strniště, plavé barvy.

PANÁK ROMAN

Roman PanákRoman PanákZdroj: Deník/- Policie ČR

se narodil 3. září 1998 a trvalé bydliště má nahlášeno v okrese Přerov. Na hledaného vyhlásila přerovská policie celostátní pátrání dne 13. září 2023. Jeho zdánlivé stáří je 30 let. Má vlnité vlasy, nosí vousy - strniště.

Ilustrační foto
Podvodníci vysáli z účtů prodejců z Hranicka i Přerovska statisíce

VOLDÁN MARTIN

Martin VoldánMartin VoldánZdroj: Deník/- Policie ČR

se narodil 22. prosince 1972 a trvalé bydliště má nahlášeno v okrese Přerov. Na hledaného vyhlásila přerovská policie celostátní pátrání dne 3. května 2023. Jeho zdánlivé stáří je 50 až 53 let. Má hnědé, šedé rovné vlasy. Nosí vousy – bradku nebo strniště prošedivělé barvy.

ZEMAN MARTIN

Martin ZemanMartin ZemanZdroj: Deník/- Policie ČR

se narodil 30. září 1999 a trvalé bydliště má nahlášeno v okrese Přerov. Na hledaného vyhlásila přerovská policie celostátní pátrání dne 19. září 2023. Jeho zdánlivé stáří je 23 až 24 let. Měří přibližně 187 centimetrů a je hubené postavy. Má hnědé vlasy. Barva očí je modrozelená.

FIALOVÁ LENKA

Fialová LenkaFialová LenkaZdroj: Deník/- Policie ČR

se narodila 24. června 2007 a trvalé bydliště má nahlášeno v okrese Přerov. Na hledanou vyhlásila přerovská policie celostátní pátrání dne 21. srpna 2023. Její zdánlivé stáří je 16 let. Měří přibližně 157 centimetrů, je hubené postavy a má plavé blond vlasy. Barva očí je modrá. Má tetování na pravé noze.

Informace jsou převzaty z databáze, která obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.