Při útoku zuřivce jí ale vznikly škody na osobních věcech za 2,5 tisíce korun. „Pachatel nejprve kopl do židle, na které žena seděla. Když upadla na podlahu, uchopil ji pod krkem a odhodil na barový pult,“ popsala přerovská policejní mluvčí Michaela Sedláčková.

Podle jejích slov si při tom žena narazila pravý bok. Podezřelý ale v útoku pokračoval dál.

„Popadl ženu za mikinu, odhodil na podlahu a při pádu ji ještě udeřil předloktím do boku. Žena se udeřila hlavou o zem. Pokoušela se postavit na nohy, a když se jí to konečně podařilo, muž ji znovu udeřil,“ doplnila mluvčí.

Napadené se zastal 35letý host baru, agresor mu ale zasadil ránu pěstí do obličeje a způsobil mu tak dosud nezjištěné zranění.

Zlost si agresor vybil i na osobních věcech poškozené ženy, které měla na stole. Roztrhal jí bundu, vysypal věci z kabelky a roztrhal ji. Potrhal také peněženku a z mobilního telefonu vytáhl SIM kartu, kterou rozlomil. Na podlaze ještě rozšlapal ženin parfém a další kosmetiku.

Napadená skončila v péči lékařů a bude se z útoku vzpamatovávat asi týden. Pachatel je podezřelý z výtržnictví a hrozí mu odnětí svobody až na dva roky nebo peněžitý trest.