Neznámý zloděj vykradl kolem půl jedenácté dopoledne nákladní vůz Iveco, zaparkovaný v Palackého ulici v Přerově, a ze sedadla spolujezdce odcizil peněženku se 20 tisíci korunami.

Do dalšího – tentokrát osobního vozu značky Škoda Octavia – se vloupal během pondělka také pachatel v Hranicích. Dostal se do auta tak, že šroubovákem rozbil okno na předních a zadních dveřích.

„Z předního skla odcizil satelitní navigaci a z podlahy na sedadle řidiče odloženou plátěnou tašku s notebookem,“ uvedla přerovská policejní mluvčí Michaela Sedláčková. K dalšímu vloupání došlo v prostorách za lázeňským domem Slovenka v Teplicích nad Bečvou.

„Zloděj odcizil ze zaparkovaného dodávkového vozu Renault dvě zimní bundy, fotoaparát, brašnu, léky, koženkovou složku s 5 tisíci korunami a dva nože,“ doplnila mluvčí.

Posledním vykradeným autem bylo BMW před Základní školou v ulici Loučská v Lipníku nad Bečvou. Zloděj si z místa odnesl kabelku a spolu s ní i osobní doklady, 5 tisíc korun, platební kartu a digitální fotoaparát. „Celková škoda byla u všech případů vyčíslena na 111 tisíc korun,“ uzavřela Sedláčková.

ČTĚTE VÍCE:

Na Hranicku řádí gang vykradačů aut