„Jsem z festivalu nadšený, chodím na hradby pravidelně každé úterý. Nejvíce se mi líbila Electric Lady neboli Tereza Hrubanová a pak Cirkus Problem, ti byli hodně energičtí. I tato hudba mi sedí, klasický rock´n´ roll poslouchám rád," zmínil Pavel Král z Přerova.

Za odezvu lidí, a to nejen z Přerova, jsou organizátoři rádi. „Lidi jsou úžasní. Jsem potěšený a hrdý na to, že jsme akci uskutečnili v Přerově. Budu rád, když budou přicházet lidé dál," uvedl ředitel festivalu Pavel Ondrůj.

Polští Boogie Boys se nepředstavili v Přerově poprvé – v minulosti mohli kapelu lidé slyšet hned dvakrát v Restauraci Pivovar. „To bylo klubovější hraní, dneska je to na otevřené scéně, takže trochu něco jiného. Je to profi kapela, která hraje na různých pódiích po celém světě," dodal Ondrůj. Hudebníci svým vystoupením roztančili děti i dospělé a předvedli nabitou hudební show, za kterou by se nemusel stydět ani Elvis Presley.

Přerovské hradby nad Spálencem neutichnou na dlouho – v úterý je rozezní latino blues band Vargas Blues Band a ve čtvrtek britský blues rockový kytarista Will Johns.