„Po několikaleté pauze festival opět nabídne dvě hudební scény, na nichž se vystřídají známé skupiny i oblíbené přerovské stálice. Vychutnat si nabitý program doplněný o pivní zážitky, které k těmto akcím neodmyslitelně patří, může být skvělá příležitost, jak zahájit letní prázdniny plné zábavy a pohody,“ řekla Kateřina Vilímová, brand manažerka značky Zubr.

A jaký program návštěvníky Zubrfestu čeká?

Koncerty na Grande stage zahájí ve 13.45 hodin skupina Kameron, po ní vystoupí v 15.30 Alkehol, v 17.15 Marpo&Trouble Gang a v 19 hodin Robin Zoot. O závěr večera se postarají ve 21 hodin Tata Bojs a ve 23 hodin skupina Škwor.

Víkend otevřených zahrad. Ilustrační foto
Sem se běžně nepodíváte. V okolí Přerova se otevřou jindy nepřístupné zahrady

Koncerty na vedlejší Gold stage odstartuje ve 13 hodin Milenium, ve 14.20 zahraje Aby Bylo Yasno, v 15.35 JaPh a Daark, v 16.50 obsadí pódium Critical Acclaim, v 18.15 Doro a od 20 hodin se mohou posluchači těšit na Penzistor. Našlapaný program ve 22 hodin uzavře legendární přerovská kapela Stará Dobrá Ruční Práce.

Na své si přijdou i milovníci pěnivého moku - na čepu bude deset druhů piv, a jak už bývá na těchto akcích zvykem, poteče přímo z ležáckého sklepa nefiltrovaný Zubr Grand.

„Tato 4x chmelená jedenáctka byla začátkem dubna vyhlášena absolutním vítězem degustační soutěže Zlatý pohár PIVEX 2024 a spolu s ní v prestižní soutěži zabodovala i piva Zubr Gold a Zubr Gradus, která zvítězila ve svých kategoriích. Obě značky nebudou chybět na čepu a doplní je také nealkoholická piva Holba Nealko a Litovel Pomelo. O pestrost nabídky se postarají netradiční piva z litovelského programu Sládkův Tip,“ upřesnila Vilímová.

Samosběr jahod v Bochoři finišuje a cena za kilogram je nižší. Hrášek už ale lidé vysbírali.
Jahody na samosběru v Bochoři jen za 65 korun, hrášek rychle zmizel

Návštěvníci Zubrfestu se mohou od 14 do 17.30 hodin vypravit také na prohlídku provozu pivovaru a v 17 hodin si užijí autogramiádu přerovských hokejistů z A-týmu HC Zubr. „Pro zájemce je připravena i škola čepování piva, během níž se zábavnou formou dozví, jak o pivo pečovat a správně ho čepovat,“ doplnila.

Do pátku 28. června je možné zakoupit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu 500 korun v přerovské prodejně Fontány u pivovaru Zubr nebo on-line na webu www.zubrfest.cz. V den konání festivalu jsou lístky v prodeji za 600 korun.

Podívejte se na fotky z uplynulého ročníku: