Akce se koná v městském parku Michalov od pátečního dopoledne. Podstatná změna oproti loňským ročníkům je v tom, že letošní program bude pouze jednodenní.

„Bude však rozdělen do tří částí, ve kterých pořadatelé mysleli na všechny věkové kategorie,“ dodává ředitel Služeb města Přerova Rudolf Neuls.

Pro nejmladší návštěvníky připravila agentura Family Pavla Nováka komponovaný pořad s názvem „Hurá na prázdniny“, který začal již v deset hodin dopoledne. Divákům se představí samotná kapela Family se svými sólisty, dále pak známý Železný Zekon, Magic Sebastian, taneční skupina D2 Dance a ze Slovenska přijede i špičkový mim Vlado Kulíšek.

„Součástí programu budou i sportovní aktivity, dětské pěvecké karaoke a chybět nebudou ani soutěže o drobné ceny,“ upřesňuje Neuls.

Podvečer bude v pátek 26. června v Michalově patřit pokračování tenisové akce Akuna cup. V programu s názvem

„Tenisová akademie baví Přerov“ bude k vidění celá řada známých osobností. Od sedmnácti hodin se v Akademii Petra Huťky na podiu představí Helena Vondráčková, Vašo Patejdl, Petr Janda a populární dvojice Mladý-Náhlovský. Mezi dalšími účinkujícími nebudou chybět František Nedvěd, Ivo jahelka, Mirek Paleček, Josef Laufer, Pepa Dvořák, Karel Šíp a Pavel Nový. Závěrečná část letošních oslav bude od jednadvaceti hodin patřit večernímu programu, který pro návštěvníky připravila skupina historického šermu Markus M. O zakončení celého dne se postará efektní show s názvem Prométheus. „Doufáme, že nám bude přát dobré počasí a že návštěvnost bude alespoň tak velká, jako v loňském roce“ uzavírá Neuls.

(svr)