Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
Tiploga čtenářu regionálního Deníku

Výsledky aktuálního hlasování

Výsledkové listiny hráčů v soutěži TIP liga najdete ve svém Deníku vždy následující středu po odehraném kole. Výjimkou jsou severomoravské Deníky, kde výsledky otiskneme už v úterý. Sledujte svůj oblíbený Deník!

Fotbal z regionu:

Vyberte GÓL 11. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

VIDEO, ANKETA / Smrtící brejk, technická trefa pod břevno a šikovný oblouček. Vyberte nejkrásnější branky 11. kola krajského přeboru. Tři góly a anketa uvnitř.

Podruhé jste soutěžili o lístky na EL Fastav - Kodaň

Po gólových hodech půst. Viktorka nastřelila v Dolanech čtyřikrát břevno

Po demolici Dubicka si fotbalisté Přerova vybrali pořádnou porci smůly na půdě Dolan. V nedělním utkání 11. kola krajského přeboru nastřelili v prvním poločase hned čtyřikrát břevno, nevyužili ani další možnosti a museli se spokojit s bezbrankovou remízou. Alespoň bod navíc si zajistili po závěrečných pokutových kopech.

Nádherné počasí, bezmála pět set fanoušků a hlavně strhující fotbal. Šlágr 11. kola divize E mezi domácím Havířovem a vedoucími Kozlovicemi byl reklamou na čtvrtou nejvyšší soutěž.

Soutěžili jste o lístky na EL Fastav - Kodaň

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA / Soutěžte o 2 lístky na sezení (kat. 3) na fotbalové utkání Evropské ligy Fastav Zlín – FC Kodaň, které se odehraje 19. října od 21.05 hodin na Andrově stadionu v Olomouci.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

Všechovice uloupily Želatovicím dva body díky brance v nastavení

Po prohře v derby s Přerovem jako by fotbalisty Želatovic opustila herní pohoda a sebevědomí. V sobotu byli doslova vteřiny od přerušení třízápasové série porážek, soupeř z Všechovic však z poslední akce v nastaveném čase srovnával na 1:1. V penaltách pak Tatran rozhodl o zisku bodu navíc pro hosty z Hranicka.

Vyberte GÓL 10. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

VIDEO, ANKETA / Dalekonosná rána, trefa pod břevno a závěrečný úder. Vyberte nejkrásnější branky 10. kola krajského přeboru. Tři góly a anketa uvnitř.

Sulko přerušilo sérii proher, doma porazilo Želatovice

Fotbalisté Sulka Zábřeh přerušili sérii porážek, když v nedělním domácím utkání porazili přesvědčivým výsledkem Želatovice. Hosté z Přerovska si pak připsali již třetí prohru v řadě.

Kozlovice díky výborné druhé půli otočily zápas s Brumovem a jsou opět první

Fotbalisté Kozlovic se v případě nedělní výhry nad trápícím se Brumovem mohli posunout do čela divize. Jenže hosté na Přerovsku hlavně v první půli podali houževnatý výkon, pomohla jim šťastná branka, a rázem to s favoritem vypadalo všelijak. Kozli však nakonec ve druhém poločase otočili vývoj utkání, zvítězili 2:1 a opět kralují tabulce.