„Dostali jsme informaci, že došlo k výbuchu a následnému požáru osobního vozidla, ve kterém zůstal uvězněný člověk. Na místo ihned vyrazily dvě jednotky hasičů, profesionální požární stanice Lipník nad Bečvou a místní dobrovolná jednotka Bohuslávky. Ta na místě byla prakticky během několika minut,“ informoval mluvčí krajských hasičů Zdeněk Hošák. Hasiči na místě zjistila, že se jedná o požár dvou osobních vozidel. Zraněná osoba v době jejich příjezdu byla naštěstí již mimo vozidlo. Následně ji hasiči předali do péče lékařů.

„Ke vzniku požáru došlo zřejmě po technické závadě na vozidle a poté k zahoření a zasažení sousedního zaparkovaného vozidla,“ doplnil Hošák.

Příčinu vzniku požáru nyní došetřuje vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru, předběžná výše škody na obou autech je 20 tisíc korun. V obou případech se totiž jednalo o starší vozidla. (jen)

#nahled|https://g.denik.cz/60/20/pozar_bohuslavky201110232_denik-galerie.jpg|https://g.denik.cz/60/20/pozar_bohuslavky201110232.jpg|Požár dvou aut v Bohuslávkách#