VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Požáry

21.9.2009

Brikety potrápily majitelé domů

Přerovsko - Během uplynulého víkendu celkem třikrát vyjížděli profesionální hasiči Olomouckého kraje k požárům, které zapříčinilo samovznícení briket.

1.9.2009

Tatra začala hořet za jízdy

Horní Moštěnice - Přerovští policisté i hasiči vyjížděli v pondělí k hořícímu nákladnímu autu, které jelo ve směru od Horní Moštěnice na Říkovice.

26.8.2009

Na Hranicku hořela další usedlost, tentokrát v Polomi

Polom /FOTOGALERIE/ - Nejprve mu dům podemlela voda během ničivých záplav, neuplynuly ani dva měsíce a objekt téměř vyhořel.

24.8.2009

OBRAZEM: U Přerova vzplálo velké pole

Přerov /FOTOGALERIE, VIDEO/ - Tři hasičské jednotky vyjížděly v pondělí vpodvečer k požáru strniště na poli nedaleko lomu Na Žernavé mezi Přerovem a Žeravicemi. Oheň se rozhořel na ploše tři sta krát sto metrů a díky včasnému zásahu hasičů se ničivý živel podařilo zastavit.

19.8.2009

Požáry: škody přes pět milionů

Přerovsko - Někdy i pětkrát denně vyjíždějí na místo zásahu přerovští hasiči, které letos zaměstnává likvidace požárů více než v loňském roce.

17.8.2009

Požár ve firmě: škoda za 100 tisíc korun

Přerov /FOTO Z POŽÁRU/ - Požární poplach probudil v noci z neděle na pondělí obyvatele Přerova. Důvodem svolávání hasičských jednotek byl požár v areálu firmy v ulici Generála Štefánika v Přerově.

16.8.2009

Hořel favorit, túje a sláma

Přerovsko - Hořící Škoda Favorit povolala v noci na neděli do akce profesionální hasiče z Přerova. Plameny ji olizovaly v ulici U nádraží v Prosenicích. Další dva víkendové požáry se týkaly rostlin.

4.8.2009

Drahotuše zahalil dým z hořících pneumatik

Hranice/Drahotuše /FOTOGALERIE/ - Hustý černý dým, který byl viditelný z dálky několika stovek metrů se valil v úterý dopoledne z areálu bývalé strojní a traktorové stanice. Nedaleko letiště v Drahotuších zasahovaly dvě hasičské jednotky z Hranic a Drahotuš.

3.8.2009

OBRAZEM: Vzplála stodola, škoda za stovky tisíc

Brodek u Přerova /FOTO, VIDEO/ - V pondělí odpoledne lehla popelem střecha stodoly v Brodku u Přerova na návsi. Oheň se naštěstí nerozšířil na obytnou část rodinného domu. Majitel vyčíslil škody v řádech několika set tisíc korun.

3.8.2009

VIDEO: Kvůli ohni v Hranicích museli hasiči i na střechu

Hranicko /AKTUALIZOVÁNO, FOTOGALERIE/ - Zlověstný kouř se šířil v pondělí dopoledne ve velké části Hranic. Hasiči bojovali s ohněm, který zachvátil střechu budovy na třídě Československé armády v Hranicích.

31.7.2009

VIDEO: Oheň zachvátil další střechu domu na Hranicku

Hustopeče nad Bečvou/Poruba /PŘIDÁNA FOTOGALERIE/ -K dalšímu požáru rodinného domu vyjížděli v noci na pátek hasiči z Hranicka. Tentokrát oheň zachvátil střechu jednoho rodinného domu v Porubě a úplně zničil jeho podkroví.

25.7.2009

AKTUALIZOVÁNO: V Lipné u Potštátu shořel další dům

Potštát /FOTOGALERIE/ - Rozsáhlý požár zemědělské usedlosti v místní části Potštátu Lipná likvidovali v noci na sobotu hasiči z Přerovska.

29.6.2009

AKTUALIZOVÁNO: Rozhazovala zapálené svíčky a způsobila požár

Soběchleby - Celkem pět hasičských sborů zasahovalo v sobotu 27. června po dvaadvacáté hodině při požáru bytu v činžovním domě v Soběchlebích na Lipnicku.

29.6.2009

V Hradčanech hořela skládka

Hradčany - Požár skládky v Hradčanech na Přerovsku zaměstnal v sobotu nad ránem pět hasičských jednotek.

24.6.2009

Od pračky začala hořet koupelna

Brodek u Přerova - Technická závada pračky v koupelně rodinného domu v Brodku u Přerova způsobila v úterý dopoledne požár, ke kterému musely vyjet dvě jednotky hasičů.

22.6.2009

Žhář zapálil další auto v Přerově

Přerov - Neznámý žhář si zřejmě pohrává s trpělivostí obyvatel Durychovy ulice v Přerově, kde už podruhé v krátkém časovém rozmezí hořelo auto.

16.6.2009

Hasiči likvidovali požár v Henčlově

Přerov /FOTOGALERIE/ - Pravděpodobně blesk způsobil zahoření zemědělské podestýlky na poli u Henlčova za Přerovem, která je uskladněná nedaleko zdejší čistírny odpadních vod.

12.6.2009

Hasiči likvidovali požár nakladače, škoda je milion korun

Jezernice - K požáru nakladače vyjížděli ve čtvrtek kolem půl dvanácté v noci hasiči z Hranic a Lipníku nad Bečvou do obce Jezernice.

7.6.2009

V Durychově hořel starý opel, někdo jej asi zapálil

Přerov - Hořící autovrak uhasili v sobotu v podvečer v Durychově ulici v Přerově tamní profesionální hasiči. Podle vyšetřovatele se starý opel nevznítil náhodou. Někdo jej zapálil úmyslně.

3.6.2009

Požár napáchal škody za 200 tisíc korun

Soběchleby /FOTO Z POŽÁRU/ - Na 200 tisíc korun vyčíslili přerovští vyšetřovatelé škody, které napáchal požár seníku mezi obcemi Soběchleby a Žákovice v místní části Simře.

2.6.2009

V Soběchlebích hořel sklad slámy

Soběchleby - Jedenáct hasičských jednotek zasahovalo v úterý 2. června odpoledne v Soběchlebích na Hranicku. Krátce po poledni tam náhodný kolemjdoucí objevil požár skladu, který byl plný slámy.

28.5.2009

VIDEO: Neznámý žhář na Potštátsku zapálil další dům

Potštátsko /AKTUALIZOVÁNO, FOTOGALERIE/ - Osm hasičských jednotek zasahovalo v noci na čtvrtek 28. května při požáru rodinného domu v Lipné u Potštátu. Oheň zcela zničil střešní konstrukci a zasáhl i obytnou část v podkroví domu, ve které se nacházely dětské pokoje.

23.5.2009

Hořící auto v Kokorách uhasili sousedi

Kokory - Že mu hoří vůz, zjistil řidič škodovky až poté, co se ozvala rána. Muž, který vyjížděl v pátek 22. května z domu v Kokorách na Přerovsku, proto zmobilizoval své sousedy a auto uhasili. Na místo dorazili také přerovští hasiči.

23.5.2009

Oheň napáchal statisícové škody

Potštát - Statisícové škody napáchal v noci na sobotu 23. května rozsáhlý požár zemědělské usedlosti v místní části obce Potštát Kyžlířov. Oheň zachvátil střechu nad obytnou budovou a rozšířil se i na chlévy a střešní konstrukci nad výměnkem.

21.5.2009

Hasiči vyjíždějí častěji k požárům travnatých porostů

Přerovsko /FOTOGALERIE/ - Každý rok je to stejné: hasiči před nástupem jara varují před vypalováním trávy a zakládáním ohňů v přírodě, a nakonec je tyto případy v dubnu a květnu nejvíce zaměstnávají. Přerovští hasiči letos za požáry travnatých a lesních porostů vyjíždějí dokonce častěji než v loňském roce.

6.5.2009

Hasiči vyjížděli k doutnajícímu stromu

Přerov - Přerovští hasiči vyjížděli ve středu kolem půl druhé hodiny odpoledne k doutnajícímu stromu do lokality zvané Hradisko v Předmostí, kudy vede naučná stezka Předmostím až do pravěku.

4.5.2009

Požár stohu napáchal škodu za 180 tisíc korun

Říkovice - Na 180 tisíc korun vyčíslila poškozená společnost z Horní Moštěnice škodu, která vznikla při požáru stohu slámy mezi Říkovicemi a Vlkoší. Oheň zachvátil stoh slámy minulý týden ve čtvrtek. Na místo ihned vyrazily jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

4.5.2009

Při požáru na Hostýně zemřel jeden člověk

Svatý Hostýn - Rozsáhlý požár prodejních stánků před poutním kostelem na Hostýně zaměstnal v sobotu večer čtyři hasičské sbory. Sedmašedesátiletý muž se při pokusu o uhašení ohně udusil kouřem.

1.5.2009

Neznámý žhář zapálil sklep v panelovém domě

Kojetín - Neznámý žhář zapálil v úterý odpoledne sklepní prostory panelového domu v Kojetíně.

27.4.2009

Požár zachvátil chalupu, škoda je 900 tisíc

Potštát /FOTOGALERIE/ - Zřejmě úmyslně zapálil rekreační chalupu v Lipné u Potštátu neznámý pachatel. K rozsáhlému požáru objektu došlo minulý týden v noci ze čtvrtka na pátek. Požářiště ale hasiči hlídali až do soboty.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT