Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Požáry

1.9.2011

Na poli u Prus hořely balíky slámy a strniště

Prusy – Dva balíky slámy zapálil ve středu v odpoledních hodinách neznámý pachatel na poli v blízkosti autobusové zastávky u obce Prusy.

31.8.2011

FOTO: U domu shořel mercedes, zapálil i střechu

Přerov – K požáru vozidla Mercedes Benz vyjížděly ve středu nad ránem hasičské jednotky do Čekyně u Přerova.

5.8.2011

U Dřevohostic vzplála škodovka. PODÍVEJTE SE

Olomoucký kraj /FOTOGALERIE/ – Dvě hořící auta zaměstnala ve čtvrtek hasiče v Olomouckém kraji. Hned ráno hořela škodovka u Dřevohostic, odpoledne se vznítil peugeot. Škoda je 65 tisíc korun.

28.6.2011

Hořelo pětkrát za jediný den. Oheň nikomu neublížil

Olomoucký kraj /FOTO/ – Pětkrát hořelo v Olomouckém kraji během prvního dne tohoto týdne. Naštěstí se při požárech nikdo nezranil a hasiči je dokázali zlikvidovat během krátké doby.

13.6.2011

Tragický požár v Ústí mohla způsobit cigareta i vadná elektrika

Hranicko - Tragický sobotní požár v obci Ústí na Hranicku, při kterém zemřela padesátiletá žena, stále vyšetřují společně policisté a hasiči. Proč začal rodinný dům hořet je pořád¨nejasné.

11.6.2011

Tragédie v Ústí: při požáru podkroví zahynula žena

Ústí /FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO/ - K tragické události, při níž zemřela jedna osoba, došlo v noci z pátku na sobotu v Ústí na Hranicku. Při požáru rodinného domku přišla o život žena.

16.5.2011

Z auta zbyl po požáru vrak. PODÍVEJTE SE

Soběchleby – Požár auta likvidovaly v neděli vpodvečer hasičské jednotky v obci Soběchleby. Na místo vyrazili krátce před šestou hodinou večer profesionální hasiči z Lipníku a jednotka místních dobrovolníků. Oheň pravdědpodobně zavinila technická závada.

20.4.2011

Meteorologové varují před požáry

Olomoucký kraj – Hrozí požáry, varují meteorologové. Teplé a větrné počasí v těchto dnech vysušuje povrch půdy a tráva a dřeviny se mohou snadno vznítit. Případný požár se pak může rychle rozšířit. Varování platí od středečného odpoledne do odvolání.

11.4.2011

FOTO: Střechu domu zachvátily plameny

Horní Moštěnice – Čtyři hasičské jednotky likvidovaly v noci na neděli požár střechy opuštěného objektu na obchvatu Horní Moštěnice. Oheň zcela zničil střechu domu a zasáhl i stropní konstrukci. Nikomu se ale nic nestalo – budova je totiž vybydlená a určená k demolici.

10.4.2011

Evakuace skončila a požár je téměř zlikvidován

Chropyně /AKTUALIZOVÁNO, NOVÁ OBSÁHLÁ FOTOGALERIE/ – Chropyně si konečně oddechla. Městský rozhlas v neděli 10. dubna před pátou hodinou odpoledne rozšířil zprávy o ukončení evakuace a hasiči se po desítkách hodin těžkého boje v nepřístupných útrobách továrny dostali k ohnisku požáru.

9.4.2011

Chropyni se ulevilo, evakuovaní ale ještě domů nesmějí

Chropyně /AKTUALIZUJEME, FOTOGALERIE/ - Úleva. To je asi to správné slovo, které vystihuje situaci v Chropyni. Ačkoli část objektu výrobny plastů Remiva stále hoří a několik ulic stále ohrožuje dým, intenzita je mnohem menší a přímo úměrně s ní také ubývá škodlivin.

8.4.2011

Lidi v kraji jedovaté zplodiny z Chropyně neohrozí

Olomoucký kraj – Lidé z jižní části Olomouckého kraje a z krajské metropole se nemusejí obávat, že by se mohli nadýchat zplodin z hořící firmy na zpracování plastů v Chropyni na Kroměřížsku. I když je dým vidět z Kojetína a z Přerova, obyvatele by jedovaté látky v něm neměly ohrozit. Podle meteorologů totiž v pátek i v sobotu bude vítr odnášet kouř na druhou stranu, tedy směrem ke Kroměříži a Hulínu.

8.4.2011

Chropyně: požár likvidují i hasiči z Olomouckého kraje

Olomoucký kraj – Pět jednotek hasičů z Olomouckého kraje pomáhá dnes dopoledne hasit požár v Chropyni na Kroměřížsku. V noci ze čtvrtka na pátek zde totiž začala hořet místní firma na zpracování plastu. Z budovy, která je celá v plamenech, se požár šíří i na další objekty.

8.4.2011

Přerovany by černý mrak z Chropyně neměl ohrozit

Přerov /FOTO/ – Velký černý mrak zplodin a dým spatřili v pátek ráno na obloze řidiči, kteří projížděli Přerovem ve směru na Zlín. Životní prostředí v Přerově ale požár v budově Technoplastu v Chropyni bezprostředně neohrozil.

8.4.2011

Obří požár ochromil Chropyni. PODÍVEJTE SE

Chropyně /AKTUALIZOVÁNO, ON-LINE, ZCELA NOVÁ OBSÁHLÁ FOTOGALERIE, VIDEO/ – Mimořádný požár v Chropyni na sebe v pátek 8. dubna brzy ráno upozornil hustým oblakem dýmu, který byl vidět na desítky kilometrů. Kolem jedné hodiny v noci se totiž vznítila továrna Remiva. S ohněm bojovalo bez úspěchu několik desítek hasičských jednotek ze tří krajů.

10.3.2011

FOTO: Hasiči bojovali s požárem trávy i chatky

Přerovsko – Napilno měli během tohoto týdne hasiči na Přerovsku, kteří vyjížděli hned k několika požárům trávy. Jen v úterý likvidovali čtyři ohniska – v Měrovicích nad Hanou, v zahrádkářské kolonii u Kozlovic, v Lipníku nad Bečvou a ve Sportovní ulici v Předmostí. O den později zasahovali také v ulici 9. května v Přerově, kde hořela tráva a odpad.

25.1.2011

Dva požáry: křeslo na balkoně a kabina kamionu

Přerovsko /FOTO/ – Hned dvakrát vyjížděli v pondělí na místo požáru přerovští hasiči.

3.1.2011

Požár stohu u Brodku: zřejmě dílo žháře a škoda 600 tisíc

Brodek u Přerova /FOTO/ – Rozsáhlý požár stohu slámy likvidovalo v noci na pondělí šest hasičských jednotek z Přerova a okolních obcí. Hořícího stohu u železniční trati mezi Brodkem u Přerova a Majetínem si všiml strojvedoucí z projíždějícího vlaku, který zavolal na tísňovou linku. Oheň přijeli po oznámení likvidovat profesionální a drážní hasiči z Přerova, dobrovolné jednotky z Tovačova, Brodku, Dubu nad Moravou a Troubek nad Bečvou.

31.12.2010

Brodek zaskočil řetězový požár kontejnerů

Brodek u Přerova – Škodu za bezmála 22 tisíc korun způsobil neznámý pachatel v Brodku u Přerova.

15.12.2010

Hasiči vyjížděli k požárům, hořel agregát i auta

Přerov /AKTUALIZOVÁNO, FOTO/ – Plné ruce práce měli v úterý odpoledne a ve středu hasiči na Přerovsku. Jen v úterý likvidovali dva požáry osobních aut a zasahovali i u vznícení klimatizační jednotky záložního agregátu v administrativní budově Českých drah v Přerově, které napáchalo škodu za sto tisíc korun. Ve středu ráno vyjížděli hasiči také k hořícímu autu do Lazníček.

12.11.2010

Zoufalý muž podpálil auto, svoje

Hranicko – Svérázným způsobem řešil bolest z rozchodu dvaatřicetiletý muž z Hranicka. Když ho opustila přítelkyně, šel na zahradu rodinného domu a zapálil tam svoje auto.

2.11.2010

FOTO: V Předmostí vyhořel byt, zřejmě kvůli televizi

Přerov /AKTUALIZOVÁNO/ – K požáru v panelovém domě v Předmostí vyjížděli v úterý odpoledne hasiči. Na hustý černý kouř valící se z okna upozornil náhodný svědek, který zavolal na tísňovou linku. V bytě v té době nikdo nebyl, takže požár se naštěstí obešel bez zranění.

29.9.2010

Lokomotiva se v noci vzňala za jízdy

Přerov – Naštěstí bez zranění se obešel pondělní požár lokomotivy, k němuž došlo v Přerově. Lokomotiva nákladního vlaku se vzňala za jízdy v nočních hodinách.

23.9.2010

FOTO: V romském ghettu hořelo, prý kvůli nedbalosti

Přerov – V opuštěném romském ghettu ve Škodově ulici v Přerově v noci na středu hořelo. Oheň zachvátil neobydlený byt v prvním patře, ze kterého se už před časem odstěhovali nájemníci a je prázdný. Vyšetřovatelé v těchto dnech prošetřují, jak k požáru došlo. Podle předběžných závěrů šetření jej zavinila nedbalost.

20.9.2010

FOTO: Lakovnu oceli zachvátil požár, hasiči ho zvládli

Přerov - Čtyři hasičské jednotky vyjížděly v pondělí kolem páté hodiny odpoledne na místo požáru do lakovny firmy v areálu bývalých Přerovských strojíren v Kojetínské ulici. Vznícení v hale na lakování oceli pravděpodobně způsobilo zahoření filtru v peci, k většímu rozšíření ohně ale nedošlo. Podle policie nebyl při požáru nikdo zraněný a přesný rozsah škod se teprve sčítá.

19.9.2010

OBRAZEM: Ve Velké se vznítil stoh slámy

Hranice – Dva až tři dny bude hořet v obci Velká u Hranic stoh slámy. Hasiči se k němu sjeli v neděli krátce po osmnácté hodině a velitel zásahu na místě rozhodl, že se hasit nebude. Příčina požáru je v šetření.

26.8.2010

FOTO: Při žních hořel kombajn, zřejmě se vznítila sláma

Kojetín/Křenovice – Hořící kombajn zaměstnal ve středu večer profesionální i dobrovolné hasiče z Kojetína a Křenovic. Zemědělci na poli u Křenovic sklízeli len, jeden ze dvou kombajnů ale začal v zadní části hořet. Pravděpodobně se na rotorech zachytila sláma, která se pak třením vzňala. Přesná škoda není ještě vyčíslena, pravděpodobně ale nepřesáhne sto tisíc korun.

23.7.2010

FOTO: Vrátil se z procházky, našel střechu v plamenech

Malhotice – Jen na hodinu si v pátek ráno pan Jaroslav Čech z Malhotic odskočil z domu a když se vrátil zpátky, našel ho v plamenech. Hasiči byli u požáru dříve než on, ale střechu a podkroví už se jim zachránit nepodařilo. Škoda je zatím předběžně odhadnuta na milion a půl.

22.7.2010

FOTO: Hrál si s hořlavinou, podpálil si byt

Přerov – Požár v kuchyni obytného domu v ulici Generála Štefánika v Přerově likvidovali ve středu večer přerovští hasiči.

19.7.2010

Kvůli cigaretě málem uhořel na gauči, dostal pokutu

Přerov – Čalouněnou sedačku v Purkyňově ulici v Přerově hasily v neděli o půl deváté ráno dvě jednotky záchranářů. O půl hodiny později už byl byt mimo ohrožení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení