„Přerov je město s historií. Lidé zde žili už před více než pětadvaceti tisíci lety. Je důležitou dopravní křižovatkou a spolu s nedalekou Olomoucí, Prostějovem, Šumperkem a Hranicemi tvoří průmyslovou a ekonomicky nejsilnější část Olomouckého kraje. I to je jeden z důvodů, proč chceme lidem nabídnout naše služby hned ve dvou prodejnách,“ řekl Pavol Bucko, vedoucí oddělení expanze.

„Jako první jsme otevřeli prodejnu v rámci retail parku na severu města u hlavního tahu na Lipník nad Bečvou. Druhou prodejnu nyní dokončujeme a chceme ji otevřít do konce listopadu v obchodním centru Koloseum. Věříme, že si k nám lidé najdou cestu a budou se rádi vracet,“ dodal.

Kino Hvězda v Přerově
Český horor Krvavý Johann: předpremiéra v Přerově už příští týden

Nová prodejna v Lipnické ulici má plochu téměř tisíc metrů čtverečních. Jedná se o samostatný obchod, který je součástí retail parku nedaleko místní části Předmostí. Parkování pro zákazníky je zajištěno v rámci tohoto obchodního centra. Otevřeno bude každý den od 7 do 20 hodin a zákazníkům budou k dispozici čtyři klasické pokladny a dvě samoobslužné.