Naše firma Marco Přerov s.r.o. je vyhradním dovozcem sušených rajčat a produktů italské firmy Finisterrae s.r.l. do České a Slovenské republiky. Jejími hlavními odběrateli jsou Kanada, USA a Německo, což zaručuje prvotřídní kvalitu.

Produkt v nejvyšší kvalitě

Sušená rajčata se stávají stále oblíbenější součástí českého jídelníčku, a právě proto vám nabízíme produkt v nejvyšší kvalitě oceněný několika certifikáty. Jsou pěstována a sušena ve 100% přírodních podmínkách kontrolovaného zemědělství.Firma Marco Přerov s.r.o.

Oblast, odkud naše rajčata pochází, se nalézá na samém jihu Itálie, v téměř zapomenutém kraji bez průmyslových aglomerací s tradicí výroby této lahůdky. Region Puglia, oblast Salento. 1500 km vzdušnou čarou na jih za sluncem a mořem.

Vybrané a pro tyto účely speciálně pěstované odrůdy rajčat jsou sklízeny těsně před samotným procesem sušení. Rajčata jsou ručně podélně rozkrojena, ručně solena hrubou mořskou solí a po dobu několika dnů sušena na obrovských sítech na pozemcích o rozloze několika hektarů ostrým jižním sluncem a horkým mořským vzduchem.

Díky této tradiční úpravě jsou sušená rajčata dlouhodobě bez problému skladovatelná při teplotě 4-6 st. C až dva roky a naložená v oleji v podstatě neomezenou dobu.

Se sušenými rajčaty se v poslední době setkáváme v supermarketech a prodejnách lahůdek, a to jak ve formě polotovaru – pouze sušené, tak v již naložené v oleji – ovšem velmi různých kvalit – jak samotného produktu, tak technologií a surovinami, se kterými byla zpracována.

Naše firma Vám nabízí základní produkt jak pro jeho další distribuci, tak i pro jejich další zpracování, ať už pro nakládání, do pokrmů, salátů atd. Vždy v té nejvyšší kvalitě a chuti. Nabízíme opravdový TOP Product made in Italy.

San Marzano – Ferrari mezi rajčaty

Mezi oválnými, paprikovými rajčaty hraje už dlouho prim odrůda San Marzano. Má výraznou chuť a jasně červenou barvu. K tomu se snadno loupe, má pevnou dužinu a málo semínek, a tak se opravdu skvěle hodí k sušení i přípravě omáček k těstovinám, které mají stejně jako rajče San Marzano původ na jihu italské- ho poloostrova. /PR/