Kdo jsou vaši zákazníci a co jim můžete nabídnout?

Jsou to všichni ti, kteří chtějí ve spolupráci s námi koupit, prodat či pronajmout nemovitost. Zákazníkům nabízíme profesionální jednání, spolehlivost a důvěru. Klademe důraz na osobní přístup, kompletní právní servis a nabízíme využití služby Home Staging. Na základě dobrých referencí zajistíme i stavební firmy pro potřeby rekonstrukce, stěhování či vyklizení před prodejem. Snažíme se vždy vyjít zákazníkům vstříc.

Co obnáší služba Home Staging?

Udělat první dojem na potenciálního kupce bytu či domu má prodávající pouze jednou. Proto je nutné nemovitost pečlivě připravit. Cílem této služby je za minimální náklady upravit prostor tak, aby zájemce ihned spatřil veškeré přednosti. Úpravy se většinou nesou v duchu vyřešení drobných závad, odstranění detailů, které odvádějí pozornost, či přemístění nábytku, který zájemci brání v představě, jak lze účelně prostor využít. Služba zahrnuje i pořízení profesionální fotodokumentace. Takto připravená nemovitost jednoznačně vynikne mezi nabídkami jiných a zaujme více zájemců.

Někteří lidé nemají důvěru v realitní společnosti a kupují či prodávají nemovitost na vlastní pěst, proč je lepší využít služeb profesionálů?

Výhody využití služeb kvalitního realitního makléře spočívají v tom, že zajistí bezpečný průběh celého procesu. Makléři GALERIE REALIT dbají na pohodlí a vysokou informovanost klientů a jsou jim k dispozici neustále. Ke všem námi nabízeným službám se zákazníkům vždy smluvně zavazujeme, díky čemuž jim garantujeme profesionalitu a své maximální úsilí pro úspěšný prodej či koupi nemovitosti za co nejvýhodnější cenu.

Je dobré inzerovat u více kanceláří, zajistí to klientovi rychlejší prodej?

Kanceláře nemovitost nabízejí v odlišném zpracování, s různými fotografiemi a často i odlišnými informacemi či cenou. Kupující jsou zmatení a ztrácejí o takovou nabídku zájem, jelikož ji považují za nedůvěryhodnou. Ze stran kanceláří může v rámci konkurenčního boje docházet ke snižování ceny na úkor prodávajícího klient pak většinou svoji nemovitost prodá přes tu kancelář, která nabídla cenu nejnižší.

Jaká je aktuální situace na realitním trhu?

Zaznamenali jsme mírné navýšení cen u bytů po rekonstrukci. Mírný nárůst je také u cen stavebních pozemků v atraktivních lokalitách s dobrou dostupností. /PR/