Součástí kanceláře je nyní galerijní prostor, kde budou průběžně vystavována umělecká díla zaměřená zejména na design.GALERIE REALIT

„Koncepce vystavených předmětů a uměleckých děl je opět vytvářena s důrazem na službu směrem k našim klientům. Cokoliv se vám u nás zalíbí, si budete moci koupit a odnést rovnou k sobě domů nebo do své kanceláře," vysvětluje jednatelka společnosti GALERIE REALIT Kateřina Zvonková.

Premiérová výstava fotografa a designéra Petra Dubovského tady bude k vidění od 1. října, kdy se uskuteční slavnostní vernisáž.

„Představíme unikátní výstavní kolekci s názvem Come Home, která v sobě snoubí jak design, tak fotografické vidění autora," prozradila Kateřina Zvonková.

Díky dlouholetým zkušenostem na trhu realit se na nové adrese o klienty perfektně postará tým vyškolených makléřů. GALERIE REALIT nabízí spolehlivé služby v oblasti zprostředkování prodeje, koupě, nájmu či rychlého výkupu nemovitosti.

Samozřejmostí je také finanční, poradenský a kompletní právní servis. Už od svého založení totiž funguje výhradně jako prvotřídní a spolehlivá společnost, na níž se mohou klienti kdykoliv spolehnout.

„Ještě stále patří tento postup na realitním trhu k výjimkám. Díky zpětné vazbě od našich spokojených klientů však víme, že maximální kvalita poskytovaných služeb, transparentnost, férovost a pozitivní přístup jsou a vždy budou tím, co u nás klienti dostanou," dodává jednatelka společnosti. 

Realitní kancelář lidé nově najdou v ulici Jiráskova 647/3 v Přerově. /PR/