Mateřská společnost Tekoo reality s. r. o. v České republice působí deset let a úspěšně se zabývá realitami a investičními příležitostmi.
Propojením těchto aktivit vzniká nová značka Augustian life, jejíž ambicí je nabízet nové služby a produkty stávajícím a novým klientům.

Augustian life, zážitky a inspirace

Augustian life jsou zážitky a inspirace pro váš život. Nově nabídne on-line prodej zážitkových poukazů a produktů Augustian Collection.

„Na základě poptávky po interiérových doplňcích, které prezentujeme v našem hotelu, nabízíme možnost realizace interiérů, exteriérů a doplňků. Prostřednictvím mateřské společnosti Tekoo reality s. r. o. a našich partnerů všem zájemcům rádi splníme jejich sen a zajistíme koupi zahraniční nemovitosti. Cílem Augustian life je nabídka produktů a služeb s velkým důrazem na kvalitu, originalitu a life style," říká obchodní a marketingový manažer společnosti Roman Taťák a dodává, že Augustian life jsou zážitky a trvalá inspirace pro život.

Nabídku produktů a služeb značky Augustian life naleznete na internetových stránkách www.augustian-life.cz. Sídlo společnosti je v ulici Antonína Václavíka v Luhačovicích.(fil)