S týmem SKB Český Krumlov, kde Pavelková hostuje z Přerova, ji čekal nejprve semifinálový zápas proti brněnským Jehnicím. V tom nastoupila k utkání singlu proti Polce Kamile Augustyn, hráčce se zkušenostmi z olympijských her. Přes vyrovnaný boj jí nakonec podlehla 19:21 a 18:21. Stejně tak na Jehnice nestačil celý tým Českého Krumlova, když prohrál semifinále těsně 3:5. Čekal jej tak boj o bronz proti Meteoru Praha.

„Kamila se představila v mnohem lepší formě, než byla v našem minulém zápase. Snažila se mě dostat pod tlak a přinutit mě zahrát méně kvalitní úder, k čemuž přispěly i pomalejší míče. Já jsem ji potřebovala co nejvíce rozpohybovat, protože v delších výměnách jsem více bodovala já. Bohužel mi ale k výhře vždy pár bodů chybělo," mrzelo Zuzanu Pavelkovou.

Chuť si přerovská hráčka spravila v utkání s hráčkou domácího Meteoru Dominikou Koukalovou. Po výhře 21:14 a 21:17 přidala Pavelková na konto Českého Krumlova důležitý třetí bod. Ten rozhodující zařídili v infarktové rozhodující čtyřhře mužů Janáček se Swierczynskim. Pavelková se tak mohla se svým týmem radovat z bronzu. Mistrem extraligy družstev se nakonec stal celek Benátek nad Jizerou.

„Moje hra proti Dominice Koukalové nebyla perfektní, ale ani na vteřinu jsem nepochybovala o tom, že zápas vyhraji. Pak už nezbývalo nic jiného než fandit. Chtěla bych poděkovat celému týmu, že jsem mohla být jeho součástí a že se nám povedlo získat medaili," řekla na závěr přerovská badmintonistka.